Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, hol vannak az...

Fideszesek, hol vannak az ígért munkahelyek?

Figyelt kérdés

Én jobbikos vagyok, nem "baloldali". Azért szavaztam többek között a Jobbikra, mert a Fideszben már akkor sem bíztam nagyon. Most úgy néz ki, hogy az aggályaim 100 százalékosan beigazolódnak: nincsenek új munkahelyek, sőt még többen vannak állástalanok (én diplomás munkanélküli vagyok jelenleg), és a közbiztonság sem javult.

Szóval mi erről a vélemémyetek?


2011. febr. 11. 17:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
68%
2020-ban, úgyis 10 évet mondtak. De ez részletkérdés. A tény az, hogy a gazdaságot növekvő pályára kell állítani, hogy a munkahelyek létrejöjjenek, ahhoz pedig idő kell. Én értem, hogy az átlagember ezeket nem látja át, de az már nem az én dolgom.
2011. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
66%

Honnan a f*szból tudjam hol vannak az új munkahelyek. Sőt,azt sem tudom hol vannak a beígért elszámoltatások.

De az igazat megvallva nem is érdekel. A rendszerváltás óta ez a 6. kormány amelyik "elfelejtette" a választási ígéreteket.

Naív és hiszékeny az a választópolgár, aki az ígéretek alapján szavaz még mindig. Az okos ember ismeri a pártok politikáját és a saját érdekeit szem előtt tartva teszi le a voksát.

Aztán ez vagy bejön, vagy nem.

Nem akarlak elkeseríteni kedves kérdező, de a jobbik is csak azt hangoztatta amit a lázadó értelmiségi fiatalság hallani akart. Örülök, hogy ott vannak a parlamentben, de érdemi változást ők sem hoztak volna.

2011. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
55%
Na, és növekvő pályán van a gazdaság? Mert úgy tűnik, hogy épp ellenkezőleg. Akkor? Hogy van ez már megint?
2011. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
20%
Miért csökkenőben van a gazdaság? Ne mondd már. Elárulom, hogy már egy évvel ezelőtt is túl voltunk a recesszión, azóta pedig csak nőtt a GDP.
2011. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
45%
Innentől befejeztem egyébként, mert nem érdekel a téma. Ha valakik mindenáron a rosszat és a "nem-fejlődést" akarják látni, azzal nem lehet mit csinálni. Lehet reménykedni, hogy hú de szar lesz nekünk, de majd jön a Jobbik, csakhogy én azt nem akarom megvárni.
2011. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezek a munkahelyek vagy soha nem valósulnak majd meg, vagy nem lesz bennük köszönet.

A fejlődéshez, előrejutáshoz olyan munkahelyek kellenének, ahol TERMELNEK, és a termékeket KÜLFÖLDÖN adják el, VERSENYKÉPES minőségben, és áron, KÜLFÖLDI PIACON.

A belföldi biac ebből a szempontból másodlagos, mert bár nagyon fontos az is,lényegében olyan, mintha egyik zsebemből a másikba tenném a pénzemet.

Külföldi piacokon is versenyképes terméket pedig nehezen lehet előállítani, mivel itt húsz éve szisztematikusan, szándékosan tönkretették a termelést, hogy piacként használják az országot.

Ma sem elegendő képzett munkaerő, sem kapacitás, sem magyar kézben lévő gyárak nincsenek.

Olyan munkahelyeket ugyan lehetne ezerszám létrehozni, ahol mondjuk csikket szednek, vagy sódert talicskáznak egyik helyről a másikba, de ettől a nemzeti össztermék nem nő meg, és az adósság nem csökken majd sajnos.

2011. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
82%

Ne legyetek igazságtalanok O.V. sohasem hazudott életében.Esetleg a fidesz de az is csak a nemzet érdekében jó szándékból és utólag önkritikát gyakorol.

Ha mégse így gondoljátok biztos félre értettétek szavaikat, vagy visszamenőleg megváltozott szavak jelentése. Az új munkahelyek minden kormánynál a saját zsenialitásukból fakad, megszűnő a rossz világgazdasági helyzet.

1M új munkahely nagyon könnyen teljesíthető, az állástalanok tehát a közveszélyes munkakerülők önként és dalolva fogják a kormány által felajánlott munkát mert különben vagyonuktól és szabadsági jogaiktól megfosztják.

A szocializmusban is volt teljes foglalkoztatottság.Ez ne sikerülne O.V.-nak, őt lebecsülni nem kéne.

Én ilyesmit vártam, sőt túlteljesítették magukat az a baj

,hogy az egyes intézkedések még fideszes fejjel gondolkozva se értem, de biztosan csak én vagyok hülye.

2011. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
58%

nem fog bukni a Fidesz 2014-ben.

Megadták a szavazati jogot vagy meg fogják adni a határontúliaknak ezzel 20 évre bebetonozták magukat.

Pedig ők abszolúte nem fogják viselni a választás következményeit:/


A Jobbik ideje sose jön el?????

2011. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
57%

Hazudtak a fideszesek is! Nem lesznek munkahelyek, csak hazugság volt, nézd meg

[link]

az biztos, 2012-ig minden marad a régiben vagy rosszabb lesz! Én is diplomás munkanélküli vagyok, pedig 5 éven át pedáloztam a jó jegyekért az ELTÉN, hogy minnél jobb eredményeim legyenek, mindhiába...

2011. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:03


Mivel nem kapkodnak érte a "határon túli magyarok", csak pár izraeli izgult rá a témára, most kitalálták, hogy a gyerekek után is kapnak a szülők szavazati jogot.

Majd kimennek ...telepre meg a ....-re, és szétosztanak pár üveg sört a szülőknek, azok meg tudatlanul és boldogan szavaznak a jóemberre, aki megvendégelte őket.


Remek lesz...

2011. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!