Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarországot...

Szerintetek Magyarországot még meglehet menteni vagy pedig már teljesen felesleges erőltetni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 21:23
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Jelen helyzet: munkával csak az éhhalált lehet elkerülni, megélni esélytelen. Munkát találni is nehéz, főleg a fiataloknak. És arról még nem beszéltem hogy hogyan viselkednek a mai lányok. Az a fiatal férfi aki szegény családba született annak nincs itt jövője.

A törvényeket gazdag pestiek hozzák, tesznek rá magasról hogy mi van a dolgozó emberekkel.

Minden egyes kormány folyamatosan a gazdagoknak kedvező intézkedéseket hoz, ezzel egyre jobban megnehezítve a szegények életét.


Ameddig ez nem változik meg, addig nincs értelme itt maradni.

Én amondó vagyok hogy aki teheti az emigráljon, a semmirekellők meg nyugodtan marakodjanak a csontokon!

2011. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Amíg hiszünk benne, addig természetesen igen. De nem elég hinni benne, tenni is kell érte, hisz önmagában a hit nem ér semmit.
2011. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!