Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az, ami a legkevésbé...

Mi az, ami a legkevésbé tetszett a Fidesz elmúlt 9 hónapos politikájában?

Figyelt kérdés
Ha többet is akartok írni, akkor rakjátok őket sorrendbe! Előre kerüljön az, amelyik a legkevésbé tetszik
2011. jan. 31. 14:22
1 2 3 4 5 6
 21/51 BlackSword ***** válasza:
100%

Kicsit kiakadtam, így "ma 17:54" válaszán keresztül mondom el a véleményem...


"A benzinárak magasságáról nem a kormány tehet, persze csökkenthetné ezt jöv. adó mérséklésével, de nem teszi, mert így is nagy a hiány és az adósság"


Akkor anno miért volt anno tele velük a média, hogy a kormány csökkentse a jövedéki adóját az üzemanyagoknak??? Pedig akkor nem kerültek ennyibe...


"Legjobban a jogállam megszűntetésén kacagtam, szerintem ez nevetséges."


Ezek a Te jogaid is, és a Te jogaidat is csorbítják... És ezt Te nevetségesnek tartod??? Szerintem veled van a baj...


"A nyugdíjak ellopásán is mosolygok. Az a pénz SOHA nem volt a tied, csupán személyesítve lett a befizetésed fele (mert ugye a másik fele az államhoz ment). Ezt az összeget, amit bevonnak a rendszerbe nem vész el, hisz ezt az állam részedről teljesen befizetett nyugdíjjátulékként fogja tekinteni. Együttérzek azokkal, akik ezt nehezen viselik, de szó sincs lopásról."


Mégis mi a fene az, amikor a Te számládról elveszik a Te pénzed??? Vagy akkor a következő havi fizetésed jöhetne az én számlámra... Hiszen az nem a Tiéd, csak hozzád van csoportosítva, én meg csak átcsoportosítanám??? Naugye...


"A médiatörvényen módosítani és pontosítani fognak, szerintem az egész egy felfújt színjáték volt, egy fal, amit a baloldal sebezhetőnek talált és meg is támadta. "


Köszönjük a jószándékú segítséget, de nem kérünk se a jószándékból, sem pedig a média öncélú korlátozásából... Had döntsem már el, hogy mit akarok és hogyan akarok nézni a távében...


Mi magyarok miért csak a rossz oldalát nézzük a dolognak és miért nem látok olyan kérdéseket, hogy "mi tetszett a ....??"


Senkinek sem tetszik az ha döntenek helyette, és senkinek nem tetszik az ha van két lehetőség, de azzal a másik döntéssel csak rosszul járhatsz... Nem kérünk ebből az erőszakszervezet vezette rendszerből...

2011. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden tetszik, mert én a nép vagyok! Meg egy kicsit hülye is mint egyén!

Egy magyar közmondás szerint "Aki elfelejti múltját, annak nincs jövője!"

Gerinctelenségük, mert ellenzékben mindent jobban tudtak, de mára mindezt elfelejtették - tehát lufi emberek. Én mint nép meg bevettem.

Stílusuk - teljesen hülyének néznek.

Pofátlanságuk - saját maguknak óriásit lopnak, csak a "kis macskák" még nem látják át - jön még kijózanodás.

Diktatúrájuk.

A hazai magyarság lesz@rása - fontosabb a külhoni kettős állampolgárság.

A bizonytalan jövő - amely forradalomhoz vezet, amit már a nem fülkében fognak megvívni.

A csúcs a posztkommunista államfő.

2011. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Pofátlanul és folyékonyan hazudnak mindenről, bár tudtam róluk ezt azelőtt is, de attól, hogy tudtam, (és én tudtam nagyjából 100 párt közül másikat választani), még nem tetszik, és ebbe minden eddigi tettük belefér az AB-tól kezdve a nyugdíjpénztárakon át (100.000 fő körüli a maradók létszáma) az önhibájukon kívül kevesebbet keresőket sújtó adócsökkentésig minden belefér. Gyakorlatilag hülyének nézik az állampolgárokat.
2011. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%

@BlackSword:


"Akkor anno miért volt anno tele velük a média, hogy a kormány csökkentse a jövedéki adóját az üzemanyagoknak??? Pedig akkor nem kerültek ennyibe..."


Ez csak politika, ez hasonlít ahhoz, hogy most az MSZP akar a becsületességről regélni. Az üzemanyagár így is a kormánytól függetlenül drágul (és ha jól emlékszem ezt az iramot még a kormányváltás előtt elkezdte)


"Ezek a Te jogaid is, és a Te jogaidat is csorbítják... És ezt Te nevetségesnek tartod??? Szerintem veled van a baj..."


Én nem érzem, hogy a jogaim csorbultak volna, ugyanúgy végzem a dolgom minden nap és teljesen boldog vagyok, mióta nem bosszankodok a sok hülyeségen. (ajánlom neked is, hogy kapcsold ki 1 hétig a TV-t és rádiót, hidd el sokkal jobb lesz és ezt nem piszkálódásból mondom)


"Mégis mi a fene az, amikor a Te számládról elveszik a Te pénzed??? Vagy akkor a következő havi fizetésed jöhetne az én számlámra... Hiszen az nem a Tiéd, csak hozzád van csoportosítva, én meg csak átcsoportosítanám??? Naugye..."


Még egyszer mondom, ahhoz a pénzhez te nem nyúlhatsz, az ugyanúgy az állam adja majd rendelkezésedre, csak tett annyi engedményt, hogy a befizetéseid felét egy névre szóló számlára gyűjtheted az APEH-on keresztül. De ha szeretnél magánnyugdíjpénztári tag lenni, akkor tessék, előtted a lehetőség, ki tart vissza?


"Köszönjük a jószándékú segítséget, de nem kérünk se a jószándékból, sem pedig a média öncélú korlátozásából... Had döntsem már el, hogy mit akarok és hogyan akarok nézni a távében..."


Döntsd el nyugodtan mit nézel, úgy sem fogsz észrevenni semmi változást. Majd meglátod, hogy igazam lesz.


"Senkinek sem tetszik az ha döntenek helyette, és senkinek nem tetszik az ha van két lehetőség, de azzal a másik döntéssel csak rosszul járhatsz... Nem kérünk ebből az erőszakszervezet vezette rendszerből..."


Ha senkinek nem tetszik, ha helyette döntenek, akkor költözzenek ki az Antarktiszra. Az országgyűlés azért lett választva, hogy ők hozzák meg a döntéseket:) Ezt a lépést meghozta a kormány és ha te akarsz, akkor maradsz M.NY.P-be -és hagyod hogy tőzsdézzenek a pénzeddel illetve pénztárad csődbejutása esetén egész eleted megtakarítása elvész- a magasabb hozam érdekében vagy a bizonytalan összegű de biztos állami nyugdíj között.


Mindenkinek kicsit ajánlom, aki bosszankodik a politikán: Kapcsoljátok ki s tv-teket, rádiótokat, dolgozzatok, legyetek a családotokkal, ne beszéljetek politikáról... sokkal jobb lesz :) próbáljátok ki (nem provokatív célból mondom)

2011. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
10%

A tegnapelőtti 17:54-es vagyok.


Kamumail:


Mi az hogy jómódú?? Szerinted az úgynevezett "jómódúnak" nem esik szarul, hogy 3X annyi adót fizet mégis ugyanolyan szar szolgáltatásokat kap mint te? Ugyanazt az EÜ szolgáltatást, iskolai minőséget, ugyanazon a sz@r úton jár? Csak tudod, ha a gazdagabbaknak több pénze marad, akkor többet fognak költeni, nagyobb igények lesznek termékekre és szolgáltatásokra (talán még annál a cégnél is, ahol melózol), ami gazdaságélénkítő hatású lehet. De te is tipikus magyar f@sz vagy, aki csak annyit lát, hogy másnak mié' jobb??


Ezt is lehet lepontozni kéremszépen, mint az előzőt. Legyen ez a legnagyobb bűnöm, hogy máshogy látom a dolgokat, mint ti.

2011. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Gyanús nekem ez a "magyarozás", nem találkoztunk még itt?:)))


Nos, vázolom neked te idióta:


Szerinted vajon szarul esik e a szegényebbnek, hogy éhen döglik mert a szegény gazdagot támogatni kell? Én igazságosnak tartom, az egykulcsos adót, a probléma, hogy nincs rá pénz. Ha lenne pénz, akkor mehetne, vagy ennyi erővel osztogassunk már ingyen kaját MINDENKINEK, mert az szép és jó, igaz, hogy nincs rá pénz, de nembaj, majd elvonjuk mondjuk a nyugdíjakból jó lesz?


Mellesleg arra a gazdagra gondolsz aki majd elkölti a pénzét a külföldi utakon, külföldi nyaralásokon, külföldről rendel terméket stb? gondolkozz mielőtt fröcsögsz, és nézz tükörbe, hátha szemen köpöd magad!

2011. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
de amúgy ahogy olvasom, nem válaszoltál arra amit korábban írtam. ennyit érsz.
2011. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
0%

Kamumail:


Isteni jót kacagtam az imént :) feldobtad a napomat. Mellesleg azért cigarettára a szegénynek is van pénze :) Hagyjuk már ezt a szegény-gazdagosdit. Nyílvánvalóan élelmiszert is külföldről fog vásárolni, külföldre megy fodrászhoz, és külföldivel fogja a házát tataroztatni, újítgatni, külföldről fog ruhákat vásárolni. Komolyan mondom lehet nekem sincs igazam, de neked sem :D

2011. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Szerintem összekeversz valakivel :) Én nem látok nekem feltett korábbi kérdést.
2011. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:04


Azért azt ne akard elhitetni, hogy a Mo-n élő gazdagok 99 %-a a tehetségéből, vagy a szorgalmából gazdagodott meg. Mindannyian ismerjük a magyar adótörvényeket és hogy mi után hány %-ot kell befizetni. Matematikailag szinte képtelenség annyit termelni (ami után persze fillérre becsületesen befizeted az adókat és járulékokat), hogy nettóban annyi lóvéd maradjon, hogy gazdag légy. Vannak olyan tevékenységek és szakmák, amiből Mo-n lehetetlenség tisztességes úton meggazdagodni. Úgyhogy hadd ne sajnáljam a kizsákmányolt jómódúakat.

2011. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!