Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az, ami a legkevésbé...

Mi az, ami a legkevésbé tetszett a Fidesz elmúlt 9 hónapos politikájában?

Figyelt kérdés
Ha többet is akartok írni, akkor rakjátok őket sorrendbe! Előre kerüljön az, amelyik a legkevésbé tetszik
2011. jan. 31. 14:22
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
86%

Azokon felül,amit Kamumail írt:

Az Alkotmány Bíróság jogkörének megnyírbálása

A visszamenőleges hatályú adóztatás

A Költségvetési Tanács megszüntetése

A folyamatos hazugság,mellébeszélés

A jogállam megszüntetése

Azoknak pedig,akik a felelősségre vonást reklamálják:

Csak az vonhat felelősségre bárkit is,aki maga tiszta!

Nem csak az elmúlt 8 év felelőseit kellene felelősségre vonni,hanem minden politikust és milliomos-milliárdost az elmúlt 20 évből! Kezdve a Fidesszel!

Hogy bírálhatna pl. Orbán bárkit,amikor a csóró egyetemistából 20 év alatt több milliós ingatlanokkal,földekkel stb. rendelkező ember lett.

De lehetne folytatni a többiekkel is. Akár azokkal a Fideszesekkel is,akik az elmúlt ciklus alatt az önkormányzatok vezetői voltak.

2011. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
4%

"A jogállam megszüntetése"

Az még nem szűnt meg!

2011. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
76%
Hogy hatalomra jutott.
2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
44%
Bátortalanság, határozatlanság, lassúság.
2011. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt bárki le fidesz szavazózna engem, ki kell, hogy ábrándítsam :) De lenne egy pár hozzászólni valóm.


- A benzinárak magasságáról nem a kormány tehet, persze csökkenthetné ezt jöv. adó mérséklésével, de nem teszi, mert így is nagy a hiány és az adósság.

- Legjobban a jogállam megszűntetésén kacagtam, szerintem ez nevetséges.

- A költségvetési tanács megszűntetése, meg miért olyan nagy tragédia? Valaki látott változást az életében, hogy nincs ktg.vetési tanács?? Kérem jelentkezzen :)

- A nyugdíjak ellopásán is mosolygok. Az a pénz SOHA nem volt a tied, csupán személyesítve lett a befizetésed fele (mert ugye a másik fele az államhoz ment). Ezt az összeget, amit bevonnak a rendszerbe nem vész el, hisz ezt az állam részedről teljesen befizetett nyugdíjjátulékként fogja tekinteni. Együttérzek azokkal, akik ezt nehezen viselik, de szó sincs lopásról.

- A médiatörvényen módosítani és pontosítani fognak, szerintem az egész egy felfújt színjáték volt, egy fal, amit a baloldal sebezhetőnek talált és meg is támadta.

- Mi magyarok miért csak a rossz oldalát nézzük a dolognak és miért nem látok olyan kérdéseket, hogy "mi tetszett a ....??"

- Miért hőbörögnek sokan olyan dolgokon, amelyek az ő életét semmilyen körülmények között nem érintik? Csodálkozva néztem, hogy amíg mi itt az alföldön térdig járunk a vízben, az egész ország a Médiatörvénnyel volt elfoglalva.


De a kérdésre is válaszolok:

- Az elszámoltatás hiánya.

- Nagyképűsködés

- Népszerűtlen, felesleges intézkedések


Ami tetszett:

- 10%-os TAO

- Kettős állampolgárság

- Szabad párlatkészítés

- 16%-os SZJA

stb...

2011. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó: Na de mégis, miért az én benzinemből fizetik a BMW-ket?
2011. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
83%

nem futok neki végigelemezni a sok hülyeséget, de azért egy apró észrevétel:


"de nem teszi, mert így is nagy a hiány és az adósság. "


ha olyan k.vanagy, akkor miért is csökkentik a jómódúak adóját és adnak többet nekik? hm?

akkor adjanak többet mindenkinek, jah, hogy nincs egyenlőség, tudom..

2011. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
80%
Elszámoltatás hiánya, magánnyudíj elkobzása, médiatörvény, korrupció, benzinár,kettős állampolgársággal való manipulálás....
2011. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Nehéz mindet felsorolni és értelme sincs siránkozni...
2011. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Specus ***** válasza:

- Médiatörvény bevezetése

- Zsidósággal való túlzott kapcsolattartás

- Elszámoltatás

- ....


A Törvényhozás nulla.. 2/3 miatt az ellenzék sem tud érvényesülni.. Főügyész leváltása (9évre) amit újabb 2/3 fog tudni majd leváltani..és persze a médiatanács 5fős tagja akik ugyancsak fideszesek..


Még sorolhatnám..

2011. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!