Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legkevésbé baloldali párt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ, hogy a szemedben mit jelent a bal és jobboldal.


Szerintem hülyeség oldalakról beszélni, mert egy ország helyes működéséhez mindkét oldalon vannak hasznos dolgok, amik kellenek, különben az állam helytelenül működik, ha csak egyoldaliak akarunk lenni.

2010. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ez nem az a kérdés amit 7 perce szedtek le a moderátorok? Na mindegy.


A parlamentben a jobbik, a parlamenten kívül talán az NFP vagy a nemzeti munkáspárt.


De lehet sajátot is alapítani, van 3,5 év hogy szavazókat gyűjts ( ha 4 év múlva még lesznek választások)

2010. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. :) Csak ki kellett egy kérdést írnom másképp az oldal üzemeltetői szerint. Igaz, hogy így már senki sem fogja érteni de legalább igazuk lett. xD
2010. dec. 25. 19:22
 4/22 A kérdező kommentje:

"Ez nem az a kérdés amit 7 perce szedtek le a moderátorok? Na mindegy."


De az a kérdés. Épp most írtam le.

2010. dec. 25. 19:23
 5/22 A kérdező kommentje:
Tömören: A magyar cenzúra irtó jól működik. :)
2010. dec. 25. 19:24
 6/22 anonim ***** válasza:
A Fidesz,elsősorban már jómódú felső középosztály pártja,nekik tesz engedményeket.Például az egykulcsos szja.
2010. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érted a kérdésedet, hogy a baloldali pártok közül melyik a legkevésbé baloldali, akkor azt meg tudom válaszolni: az MSZP.
2010. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Hát ha úgy érted a kérdésedet, hogy a baloldali pártok közül melyik a legkevésbé baloldali, akkor azt meg tudom válaszolni: az MSZP


AZ MSZP EGY ANTIFASISZTA BALOLDALI NEM EMBEREKET SEGÍTŐ PÁRT..

2010. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Caps Lockal ordítasz a neten keresztül, attól még nem neked lesz igazad, kedves előző. Te robot.
2010. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Júj.. :D
2010. dec. 25. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!