Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi fog történni, ha a "magyaro...

Yuda kérdése:

Mi fog történni, ha a "magyarok" lesznek kisebbségben a romákkal szemben?

Figyelt kérdés

Annyira szaporodnak a romák,hogy reálisan el lehet képzelni,hogy már csak pár év és a romák lesznek többségben a "magyarokkal" szemben,akkor mi leszünk a kisebbség.

Komoly aggodalmat kelthet,hogy ez a kérdés itt lóg a fejünk felett,hogy van egy nemzetiség,akiknél sikertelenek voltak az eddigi szocializációs kisérletek és még nincs megoldás.Ha így folytatódik,még pár év és a mi fiaink--szó szerint értsétek-a mi fiaink kisebbségben lesznek.


2009. febr. 6. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Akkor viszont éhen fog halni a többség, mert a kisebbség nem tudja majd eltartani őket.
2009. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Előfordult már a történelem során,hogy kisebbségben voltak a magyarok a saját országukban...túléltük.;)
2009. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Akkor megtanulja a sok rasszista, milyen, ha őket utálja a többség, ha velük történik ugyenez. Akinek nem inge, ne hordja.


A cigány egyébként pont úgy magyar, mint te. De nem lesznek többségben, művelődj demográfiából, mielőtt elmélyül a dühöd bárki felé, csak mert más a bőrszíne..:S


Nem a cigányokra így un block, hanem a járulékfizetés alól kibújó, akármilyen nemzetiségű munkakerülő, dologtalan embrekre kell haragudni. Sokfélék nagyon...

2009. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Akkor az lesz, hogy Magyarország Romaország lesz.

pont tegnap láttam erről egy oktatóvideót, félelmetes volt. levezette, hogy míg A népesség (azaz a magyarok) 60 év alatt x mennyiségre sokszorosítja magát, addig B népesség (a cigányok) xxxxx-szer többen lesznek ugyaennyi idő alatt. tehát az aggodalom reális, figyelembe véve azt, hogy a romák többsége számára a családtervezés ismeretlen fogalom. én úgyis tervezem, hogy külföldön boldogulok majd, és ebben az is egyre komolyabban közrejátszik, hogy nem vagyok hajlandó egy romauralmú társadalom veszélyeinek és mocskának kitenni a gyermekeimet.

2009. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Ez remek ötlet. Az összes gyűlölködő-és gyűlöletkeltő menjen külföldre minél előbb! Ott ti lesztek kisebbségben- meg fogjátok tanulni, mit jelent, ha egyszerűen és csak a származásod miatt utálnak...
2009. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Akkor az lesz, hogy a magyar ember tényleg kivándorol külföldre(mert akkor már kifogja bírni, ezt amit most csinálnak. lopnak, csalnak, hazudnak), ezzel a szépen elérik, hogy az ország romaország lesz. Az egyik előttem szólótól kérdezném, hogy a cigányok mióta is magyarok? Mert ha tanultál történelmet nem kell részletezni,hogy minek hozták ide őket indiából. Senki nem utálná őket, ha normálisan viselkednének, dolgoznának, 1-2 gyereket nevelnének, családban. Nem lopásból, rablásból, segélyből, meg 6 gyerekből élnének... Ha egy pár napja néztél tévét, fennhangon nyilatkozták, hogy ők bizony nem dolgoznak, mert a magyar ember eltartja.
2009. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nem nyilatkozták, hanem egyvalaki ezt nyilatkozta a nevükben- ezzel leégetve a normálisan dolgozó, tanult cigányokat is. Ugyanúgy általánosított, mint te most.


A magyarországon élő cigányok magyarok.

Most ugye nem fogjátok elkezdeni a "vegytiszta, übermens" magyarozást..?

Mert az eléggé hajazna Hitler árja elképzeléseire.

2009. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Akkor a 12:09-esnek szép életet kívánok az elcigányosodott Mo-n, dolgos, alázatos munkát, amiből majd a romákat meg azok milliószámú leszármazottjait tartja el. tényleg megható dolog olyanokért gürizni, akik életerős létükre, munka helyett azt várják, hogy az állam és a keresőképesek tartsák el őket. hol normális az, hogy parazitákat tarsak el a minimálbéremből? és köszönöm, abból sem kérek inkább, hogy ha meg merem fegyelmezni a miniterrorista kölkét az iskolában, rám szabadítsák a fél rokonságot, hogy a radiátornak nekilökve elveszítsem az emlékezetemet. ugyanis tanári diplomám lesz. hát tudod mit? tartsd el őket TE, de akkor is tartsd ám az arcod, amikor amiatt akarnak majd lepofozni, ha nem adod át nekik a mobilodat az utcán.
2009. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

12:09-es vagyok és én az általánosítás ellen emeltem szót.

Gondolj arra, hogy az előítéletekkel és általánosítással azoknak is megnehezíted a beilleszkedést, aki szeretne normális lenni.


Tanárként prekoncepciókat harsogni.... Biztosan hasznos sok szépre és jóra fogod tanítani a diákjaidat gratulálok.

És köszönöm a jókivánságaidat, nem beszélve az értelmes érveléseidről.:)

2009. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Forradalom lesz itt hamarosan. Főleg azért, mert a válság még jobban felerősíti ezt a hatást. ÉS szerintem szegény miskolci rendőrkapitányt nem kellene baszogatnia a kormánynak, mert ha egy afgán követ el valamit, akkor bemondják h jéé 2 afgán megvert egy kínait azoknak mégisncs ezzel bajuk. Sok cigányt ki kéne dobni ebből az országból, ha tényleg olyan jó népek, meg integráció meg minden, akkor fogadja be őket valamelyik gazdag EU tagállam, ide nem kellenek. Vajon az olaszok miért annyira cigányellenesek, miért hoztak több törvényt és rendeletet a cigányok ellen? Pedig az egy nálunk gazdagabb és sokkal régebb óta integrálódott ország.
2009. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!