Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! A kormány eddigi...

Bumbi02 kérdése:

Fideszesek! A kormány eddigi munkájában mit találtok jónak?

Figyelt kérdés
Mivel tegnap olyan sok Fideszes volt, és még büszkélkedtek vele mennyien vannak, kiváncsi lennék az ő véleményükre, miszerint a kormány eddigi törvényei, lépései, tervei közt mit tartanak pozitivnak és miért. És csak a kérdésre válaszoljatok.
2011. jan. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Tisztában leszünk vele, hogy az MSZP elherdálta az ország pénzét, és emiatt több pénzre lesz szüksége az államnak, hogy talpra állíthassa Magyarországot.


Minket, fideszesek nem ilyen materialista-kádárista fából faragtak, ha tudjuk, hogy kicsit meg kell húznunk a nadrágszíjat, hogy az országnak jobb legyen, akkor húzzuk!



bezzeg a 300 forintos vizitdijból még népszavazást is kellett tartani, bezzeg mikor a Bajnai mondta hogy meg kell huzni a nadrágszijat akkor őt szidtátok.. tehát Orbán szorithat, Bajnai ne. értem.

2011. jan. 5. 18:18
 12/51 anonim ***** válasza:
52%

Ez is szép? *****

*****

Kicsit sem járatja le az országot...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
51%

"Fideszesek! A kormány eddigi munkájában mit találtok jónak?"


Az új adótörvényeket, az IMF-ről való leszakadást, a kmanyup-rendszer államosítását, a közbiztonság védelmében hozott szigorító intézkedéseket.

2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
19%

na legalább mostmár tudom, hogy a piratebay-t magyarok üzemeltetik! :D

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

Már többször láttam a válaszaidat itt, és meg kell, hogy mondjam te egy álomvilágban élsz!

Amúgy bumbi02 ne szabd meg nekem, hogy mire válaszoljak, ezt ebben a kategóriában úgysem lehet betartani!

ja és nem vagyok Fideszes így rám nem vonatkozik a kérdés, csak kíváncsi voltam a válaszokra!

2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
28%

ma 17:54


El is várom, hogy legyenek megszorítások. A költségvetési hiány leszorítása fontosabb, mint az ingyenélő rétegek pátyolgatása.

2011. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
34%

18:09


"Mint ezt már több helyen kifejtettem nagyon szép dolog a 16%os adókulcs, csak ahhoz képest túl kevés embert érint hogy mekkora lyukat üt a költségvetésbe..."


Olyan kevés embert talán mégsem érint, ha akkora "lyukat" tud "ütni".


Még önmagadnak is ellentmondasz, miközben keresed az indokokat a kormánnyal szembeni gyűlölködésre. Tipikus ballib tempó.

2011. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

Az új adótörvényeket, az IMF-ről való leszakadást, a kmanyup-rendszer államosítását, a közbiztonság védelmében hozott szigorító intézkedéseket.


A kmnyp-k államositásába mi a pozitiv? miért nem döntheti el az ember magának hogy mnyps akar-e lenni? mér kell megzsarolni hogy lépjen csak vissza? miért veszteséges az mnyp hogyha egyszer van infláció feletti hozam?

közbiztonság védelmében? nem sokat változott.. apám mobillját ellopták 17 ezer forint érték, visszautasitották a feljelentését miszerint nem inditanak ezért nyomozást ismeretlen tettes ellen.. javult ja.

2011. jan. 5. 18:30
 18/51 anonim ***** válasza:
46%

Még valami:


"egész európa rólunk beszél és nem pozitivakat mondanak rólunk."


Nem egész Európa, hanem az európai újságírók egy része.


A vinnyogó újságírók összekeverése egész országokkal vagy földrészekkel - ez is egy tipikus ballib húzás :)))

2011. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
34%

ma 18:18


Pontosan tudod, hogy nem 300 Ft-ról szólt az a szavazás. Csak úgy teszel, mintha nem tudnád. Vagyis hazudsz, demagóg vagy, akárcsak nagy példaképed, Feri.

2011. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
36%

18:30


"A kmnyp-k államositásába mi a pozitiv?"


Az, hogy segíteni fog csökkenteni az áht hiányát és az államadósságot, valamint csökkenti a korrupciót.


"miért nem döntheti el az ember magának hogy mnyps akar-e lenni?"


Eldöntheti. Bárki ezután is részt vehet magánnyugdíj-programokban. A KÖTELEZŐ magánnyugdíjpénztárban való részvételt te miért nevezed úgy, hogy "eldöntheti magának"? Ki dönthette el, amikor kötelezően előírták a belépést?

2011. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!