Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! A kormány eddigi...

Bumbi02 kérdése:

Fideszesek! A kormány eddigi munkájában mit találtok jónak?

Figyelt kérdés
Mivel tegnap olyan sok Fideszes volt, és még büszkélkedtek vele mennyien vannak, kiváncsi lennék az ő véleményükre, miszerint a kormány eddigi törvényei, lépései, tervei közt mit tartanak pozitivnak és miért. És csak a kérdésre válaszoljatok.
2011. jan. 5. 17:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
40%

Kettős állampolgárság, tökösek a külföldiekkel szemben (IMF, multik), multik adóztatása, szja 16%

Ami rossz? a nyugdíjrendszer (egyelőre aztán majd meglátjuk), bűnözés ugyanúgy van sőt, a Honvédség legjobbjai még mindig külföldön olyan helyen ahová semennyire nem valók,

A médiatörvényt meg pont lesz*rom

2011. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
49%
Ja és amúgy nem vagyok fideszes de most inkább ők mint kúrcsányék.... Első voltam
2011. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
54%
Az elsővel értek egyet, viszont a nyugdíjrendszer még nem biztos, hogy rossz. Majd látjuk. Viszont ami nem tetszik, hogy szerintem az üzemanyagárak pl. szerintem az indokoltnál nagyobb mértékben emelkednek.
2011. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
37%
Ja igen az üzemanyagárakat kifelejtettem. Valamit biztosan tudnának ellene tenni. Csak az a baj hogy a felük MOL meg ilyesmi részvényes. Azért tehetnének valamit. A nyugdíjrendszerhez oda is tettem zárójelbe hogy majd meglátjuk :)
2011. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
41%

Magyarország talpraállításának racionális elkezdése, kettős állampolgárság, a Nyugat-Európában már őshonos keresztény, hagyományos, de mégis modern, progresszív értékek itthoni terjesztése, MSZP-SZDSZ-es bűnözők leleplezése és bíróságra juttatása, médiatörvény, és oktatási reform, hogy a jövő magyar gyerekei erkölcsös, tisztelettudó, intelligens, Európához méltó emberek legyenek. A szélsőségek és az euroatlanti kultúrához idegen kultúrális és vallási elemek felé tanusított szkeptikusság.

A kommunista "örökség" tényleges felszámolása, az ország posztkommunista elemektől való megtisztítása.

Tisztelet kivívása az európai értékrendű, erkölcsös, keresztény jobbközép politika számára.

2011. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
59%

Ide már csak az hiányzik, hogy: Fideszesek! Szemellenzőt fel!


kíváncsi leszek mit szóltok majd a kormány eddigi munkájához, mikor majd jönnek a megszorítások... Mert jönni fognak.

2011. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
34%
Semmit.
2011. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
55%

"kíváncsi leszek mit szóltok majd a kormány eddigi munkájához, mikor majd jönnek a megszorítások..."


Tisztában leszünk vele, hogy az MSZP elherdálta az ország pénzét, és emiatt több pénzre lesz szüksége az államnak, hogy talpra állíthassa Magyarországot.


Minket, fideszesek nem ilyen materialista-kádárista fából faragtak, ha tudjuk, hogy kicsit meg kell húznunk a nadrágszíjat, hogy az országnak jobb legyen, akkor húzzuk!

2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

A kommunista "örökség" tényleges felszámolása, az ország posztkommunista elemektől való megtisztítása.

Tisztelet kivívása az európai értékrendű, erkölcsös, keresztény jobbközép politika számára.


Az államosítás és a sajtó korlátozása azért meg maradt a kommunista örökségből.


Mint ezt már több helyen kifejtettem nagyon szép dolog a 16%os adókulcs, csak ahhoz képest túl kevés embert érint hogy mekkora lyukat üt a költségvetésbe... (kb 300 milliárd forintos hiány)


tisztelet kivivása? egész európa rólunk beszél és nem pozitivakat mondanak rólunk. Jobbközép.. No már kritizált minket, ahol épp jobbközép - CDU - párt van hatalmon, a francia kormány ugyszintén jobboldali párt - UMP - ők is kritizáltak minket, ezt nem nevezném tiszteletnek. Oké hogy ne mások mondják meg mi csináljunk, de azért h ha beléptünk az EUba az alapjogokat nem tartjuk be, jogos a kritika és nem kell rajta megsértődni.

2011. jan. 5. 18:09
 10/51 A kérdező kommentje:
oktatási reformhoz meg annyit füznék, hogy nem mondja senki se pozitivnak akit érint... két emelt szintü érettségi kelljen + kötelezően kelljen természettudományi tantárgyból érettségizni... eléggé megneheziti a tanulók dolgát.. meg a legujabb agyrém hogy az érettségi előfeltétele a 60 órás közösségi munka.. pont erre van szükség..
2011. jan. 5. 18:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!