Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fogják kihúzni Viktorék...

Meddig fogják kihúzni Viktorék a kormányzást?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 06:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Ez jó kérdés,mert erre nem hiszem,hogy bárki is tudna válaszolni! De arra még nehezebb,hogy ki lenne a megfelelő,mert jelenleg nincs a Fidesznek váltópártja!

Ahhoz pedig nem kell sem szocinak,sem Gyurcsány-pártinak lenni,ha valaki leakarja váltani a Fideszt! Elég,ha józanul gondolkodik.

2010. dec. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Én úgy tippelek, hogy jövő karácsonykor már Szent Ilona szigetén ünnepel a Felcsúti Törpe...

Jövő évben olyan intézkedéseket fog meglépni, ami még azokat is az utcára kergeti, akik eddig békésen tűrtek.


Márciusban-áprilisban sokan fognak sokkot kapni, amikor rájönnek adózás után, hogy mit kaptak az új kormánytól...


Aztán majd sokaknál a nyugdíjkorhatár emelése veri ki a biztosítékot (egységesen mindenkinek 70 évre emeli a nyugdíjkorhatárt)...


Az áram- és gázáremelések sokakat a teljes csődbe kerget, na ők is kivonulnak az utcákra, mielőtt jönnének a végrehajtók...


Szeptember-októberben lesz a totális crach...


(Hozzá jön még, hogy az EU is támadni fogja a kormányt és az intézkedéseit.)


Szóval, még 1 év...

2010. dec. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

A birka magyarokat tekintve, Orbánék a bársonyszékből fognak meghalni.

Úgy ahogy Kádárhoz k..va sokan ragaszkodtak és visszasírják még most is, éppúgy a Rákosi uralma alatt is k..va sokan érezték úgy, hogy jól mennek a dolgok.

A magyaroknak cáratyuska kell, meg diktátor kell,... "A magyaroknak mindig kell egy s..g, amit nyalhatnak."


Tehát ezt a diktatórikus Fidesz-csürhét is a végsőkig fogják támogatni a birkák.


Az is tipikus magyar hozzáállás, hogy a másik se különb. Olyan patópálos.

2010. dec. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Minimum még három és fél évig...

Ez így demokratikus. Aki tüntet, az majd megunja, vagy kilövik a szemét. Jó példa van rá...

2010. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is simán kihúzzák még ezt a jó 3 évüket.

Hisz ki is jöhetne utánuk ,Gyurcsány,Torgyán,Dávid Ibolya ?

Ugyan már.

2010. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a a következő választásig pont be fogják betonozni a hatalmukat annyira,hogy már nem lehet majd őket leváltani.Elég félelmetes ami kialakulni látszik.Csak külföldi segítségben reménykedhetünk,mert ez a nép már nem tudja megvédeni magát.Senki sem fog kivonulni az utcára,mert majd leadnak a tv-ben egyel több valóságshowt,luszeszitát,győzikés-feketepákós mulatságot és az pont kielegíti a rengeteg birkát.
2010. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Végig plusz a következő négy évek a médiatörvény majd gondoskodik róla hogy csak az ő marhaságait lehessen nézni, olvasni, hallgatni.Szerintem a Gyak. Kérd.csak addig fog meglenni míg a cenzorok rá nem bukkannak.,A tv -ben nézhetjük a "kiemelten fontos műsorokat" pl:elefántcsontpart-eszkimó foci meccset.
2010. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 jamesbond ***** válasza:
61%

Diktátorokat nem szokás demokratikusan leváltani, pláne hogy nincs demokrácia és jogállam.

Tavasszal elkezdődnek a tüntetések, és remélem nyár végére elkergetik ezt a bagázst.

2010. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

"Csak külföldi segítségben reménykedhetünk"


Mint 56'-ban igaz? Am, szerintem még 3 és fél évig biztos kifogják. Ha meg nem akkor valami nagyon durva puccsnak kell hogy legyen!

2010. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

A következő ciklusig. A nyugdíjreformos dologgal elég sok szavazójukat elvesztették. Többen az ismeretségi körömben lelkes Fidesz- hívők voltak, ma már eléggé sajnálkoznak, hogy oda tették az x-et, ahová.

Mielőtt én is megkapnám a kérdést, hogy nekem a Gyurcsány jobb -e, elmondanám, hogy a politikával csak olyan szinten foglalkozom, hogy megnézem a híradót, ha valami jobban érdekel, utánaolvasok. Egyébként egyik párt híve sem vagyok.

2010. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!