Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már Euró Magyarorsz...

Mikor lesz már Euró Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én cikinek tartom hogy a szlovákok hamarabb bevezették pedig jobban elvoltak maradva az elején mint mi.
2010. dec. 15. 18:08
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
50%
SSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAA :-)
2010. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 zanatkornel ***** válasza:

ő... Nem beszólni szeretnék "52%-os" (ha már van egy megnevezés :D), de azt, hogy az eu 10× annyit kér vissza, mint amennyit adott ezt én írtam, és nagyon utálok idézgetni,ezért ezt most se fogom megtenni. Mivel én beleírtam, hogy ezek nem pontos számszerű adatok, kizárólag külsősként tudok beleszólni, és ezen kifejezést csak azért használtam a hitel visszafizetésének minősítése szempontjából, hogy éreztessem: Nem kevés pénzt kell kicsiny országunknak visszafizetnie, mert borsos a törlesztő...


Kedves kérdező:

Igaz, hogy az EU is közrejátszott a hitelfelvételben, de valójában az IMF-től vettünk fel pénzt, ők pedig nevükből, és stílusukból ítélve is amerikaiak. Szóval akkor 20X verik rajtunk ezt vissza... Nekem a Fidesz kormány kettő intézkedése tetszett, az egyik, hogy kiállt az IMF-el szembe a nép nevében. A másik intézkedés nem idevágó, de a Jobbikos javaslat elfogadása (vagy kisajátítása) miszerint a Magyar zászlóba visszakerül a címer. Viszont a Fidesz egy üres kasszát nem tud megtölteni, és újabb hitelre lesz szüksége az államnak, márpedig Magyarország hátat fordított az IMF-nek, és nem hiszem, hogy egy ekkora hitelállománnyal újra kapnánk pénzt a valutaalaptól... Szóval ezt jól megszívtuk...

(lehet, hogy az EU is adott kölcsön ebbe nem vagyok biztos...)

2010. dec. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
75%
Reméljük soha sem lesz
2010. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
Azt tényleg szégyen, hogy a szlovákok hamarabb bevezették, de Magyarországon euró, ha így haladunk soha nem lesz. Sőt.. nem ártana az EU-ból is kilépni
2010. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:50


"Szégyen"? A gazdaságról nem ilyen kategóriákban kell gondolkodni, mint mi a szégyen meg mi nem. A görögök büszkék voltak rá, hogy be tudták vezetni az eurót, most pedig ezért vannak szinte megoldhatatlan helyzetben. A szlovákok meg fizethetik a görögök adósságait. Büszkeség és szégyen, mi?

2010. dec. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%

REMÉLEM, HAMAROSAN!!!

ÉS EZT AZÉRT AKAROM, MERT ÉREMGYŰJTŐ VAGYOK, ÉS AZ A TERVEM, HOGY AZ ÖSSZES EURÓÉRMÉBŐL, MINDEGYIKBŐL EGYET SZERZEK, ÉS KÍVÁNCSI VAGYOK, MI LESZ A MAGYAR EURÓ ÉS CENT ÉRMÉIN.

AMÚGY MEG AZÉRT LENNE JOBB AZ EURÓ, MERT AKKOR NEM KELLENE A PÉNZT VÁLTANI.

EEEUUURRRÓÓÓ GGGYYYEEERRREEE!!! VVVÁÁÁRRRLLLAAAKKK!!!

2011. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!