Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már Euró Magyarorsz...

Mikor lesz már Euró Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én cikinek tartom hogy a szlovákok hamarabb bevezették pedig jobban elvoltak maradva az elején mint mi.
2010. dec. 15. 18:08
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Szerintem az Eu már nem fog felbomlani túl sokat költöttek már rá ahhoz hogy csak úgy feloszlassák.

Az egyik válaszoló írta azt hogy az Unió kapott az alkalmon, hogy Magyarországnak hitelt adjon, és majd a 10 szeresét kell visszafizetnie IGAZ , ha nem kapott volna hitelt akkor valószínűleg még mindig ott tartanánk mint 2009-ben, sőt talán rosszabb állapotban lennénk ,és aztán ,ha nem az Uniótól vetünk volna fel a hitelt hanem mondjuk az USA-ból ,akkor nem a 10 szeresét hanem a 20 szorosát ,vagy sokkal többet kellet volna visszafizetnünk!

Ami még érdekelne hogy ugye a régi román lei nagyon gyenge volt hogy tudták a valutájukat így megerősíteni?

2010. dec. 19. 15:16
 32/46 anonim ***** válasza:
56%
Miért, lesz euró Magyarországon?
2010. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%

12-17 17:33


Hisztizz, okostóni. Ha már utánanézni nem tudsz annak, aminek utána kellene nézned ahhoz, hogy belásd, miért hülyeségek, amiket írsz.

2010. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
17%

tegnap 15:16


Meséld már el, hogy mondjuk egy 5 év alatt lejáró 8% kamatú hitelből hogyan lesz 10-szeres vagy 20-szoros visszafizetés. Ki vele, matekzseni.

2010. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem az Eu már nem fog felbomlani túl sokat költöttek már rá ahhoz hogy csak úgy feloszlassák."


Az EU már bőven kitermelte azt, amit az alapító országok rá költöttek.

Németország tudtommal fontolgatta, talán még most is fontolgatja az euró zónából való kilépést. Nyilván nem véletlenül.

Szerintem ha a németek visszaállnak a márkára, onnantól már az unió napjai is megvannak számlálva.

2010. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 zanatkornel ***** válasza:
67%
Szerintem is hamarosan felbomlik ez az eurozónás dolog, vagy ha nem, akkor drasztikusan fogják csökkenteni azon országok számát, melyek továbbra is a zóna tagjai maradhatnak! Ugyanis végre be kéne látni az unió alapítóinak, hogy szép volt jó volt, nagyon sokat kaszáltunk a tagállamoktól, de szigorítani kell az eurórendszert és az unió feltételeit, ugyanis ez viszi sírba az EU-t, hogy jön egy válság, és minden gyengébb zónatag meginog. Ettől az euró is gyengül, és a válságba jobban sodorja a nagyhatalmakat (bár... nem mintha olyan nagy katasztrófa lenne mondjuk Belgiumba vagy Németországba)
2010. dec. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
51%
Akkor most legyen bevezetve a hitel, mert te gyakran jársz külföldre és devizahiteletek van?
2010. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
3700 körül, - de előbb felszámolják az eut (magyar vezetéssel).
2010. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

még mindig nem tudsz olvasni 52 százalékos!!!

És megint olyan megszámolásod volt aminek semi értelme nem volt ,ugyanis az egy párbeszéd volt ha esetleg elolvasnád rendesen és nem csak felületesen!!!Szánalmas vagy!!

2010. dec. 21. 17:29
 40/46 A kérdező kommentje:
72 százalékos ,nem csak én vagyok devizában eladósodva!
2010. dec. 21. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!