Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki úgy véli, hogy az LMP az...

Aki úgy véli, hogy az LMP az SZDSZ ből alakult meg, mire alapozza ezt a feltételezését?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 21:59
1 2 3 4 5
 41/44 hauptmann44 ***** válasza:

Idézem: "Értem, tehát végső soron azért, mert zsidók, akik világuralomra törnek, és ehhez Magyarországot használják fel, mert hazánk a föld szívcsakrája. xDDDDD Olyan kvára buták vagytok mint a tök. Ennyi ostoba gyépést..... Egyetlen normális választ nem kaptam ami nem azzal intézte volna el a kérdést, hogy mer zsidók... Ennyit tudtok felmutatni???"


Ezeket a dolgokat te hordtad össze nem én. Tényekről beszéltem, a gyűlölködést te csináltad...

2010. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 hauptmann44 ***** válasza:

"Jobbik náci"


Ezt a nácik nevében visszautasítom. A jobbik nem náci párt, bár mondjuk sok megélhetési médiageczinek a fidesz is nyilas párt...

2010. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

"Nem belőle hanem utána! Ugyanarra a szavazóbázisra, ugyanolyan zsidó számaránnyal a tagok között.


Átverés mindkét párt."


Hogy épülhet ugyanarra a "szavazóbázisra egy párt, mint egy korábbi???? A legideálisabb esetben is csak hasonló érdeklődési körrel, illetve hasonló értékrenddel rendelkező emberek szavaznak rájuk. Ami egyébként ebben az esetben nem igaz, hiszen pl. a politikából kiábrándultak is szavaztak rájuk, hiszen az LMP-nek van egy protest jellege. Azt meg egyszerűen nem tudom értelmezni, csak a zsidó összeesküvés-elméletek jegyében, hogy a zsidók számaránya a pártban..... Miért baj az, hogyha esetleg vannak zsidók a pártban??? Mondjuk a választmányból pl senki se zsidó.

2010. dec. 25. 10:56
 44/44 A kérdező kommentje:
Meg a másik fele, te hogyan számoltad ki a zsidók számarányát??? xD 700 tagja van a pártnak, tudod mindegyik vallási hovatartozását fejből?
2010. dec. 25. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!