Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki úgy véli, hogy az LMP az...

Aki úgy véli, hogy az LMP az SZDSZ ből alakult meg, mire alapozza ezt a feltételezését?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 21:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, akiknek kétféle párt létezik:

1. SZDSZ

2. nem SZDSZ


Ráadásul számukra az utóbbi kategóriába a Jobbik is éppen hogy csak belefér.

2010. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Arra alapozza hogy ő egy értelmes ember akinek nyitva van a szeme és tud gondolkozni...ha neked is lenne eszed kedves kérdező tisztában lennél azzal hogy kire is szavaztál....
2010. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Így van ha lenne eszem akkor tisztában lennék. A gonosz zsidókra szavaztam akik liberálisak, és világuralomra törnek.
2010. dec. 17. 20:55
 34/44 anonim ***** válasza:

Az LMP nem az SZDSZ utódpártja legfeljebb a szimpatizánsok között van erős átfedés. Lehet, hogy volt SZDSz-esek is csatlakoznak, de csatlakoznak, nem ők alapították a pártot. Az LMP egy zöldes, újbalos párt, amelyik csak az emberi jogi kérdésekben liberális, gazdasági kérdésekben nem.


Amúgy abból az irányból is meg lehet közelíteni a kérdést, hogy miért vált az SZDSZ az abszolút gonosz szinonimájává? Miért elég kimondani a nevét, hogy vita nélkül el lehessen intézni egy kérdést? AZ SZDSZ is csak egy párt volt az elmúlt húsz évből, a legnagyobb "elkúrás" nem az övék, hanem az MSZP-é, vezető kormánypárt sosem voltak, és a rendszerváltás előtti történetük az egyik legkövetkezetesebb rendszerellenes tevékenység a Fidesz mellett. Kár, hogy így végezték, én cseppet sem bánnám, ha valamilyen formában tovább léteznének.

2010. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 hauptmann44 ***** válasza:

Nem belőle hanem utána! Ugyanarra a szavazóbázisra, ugyanolyan zsidó számaránnyal a tagok között.


Átverés mindkét párt.

2010. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Értem, tehát végső soron azért, mert zsidók, akik világuralomra törnek, és ehhez Magyarországot használják fel, mert hazánk a föld szívcsakrája. xDDDDD Olyan kvára buták vagytok mint a tök. Ennyi ostoba gyépést..... Egyetlen normális választ nem kaptam ami nem azzal intézte volna el a kérdést, hogy mer zsidók... Ennyit tudtok felmutatni???
2010. dec. 23. 21:19
 37/44 anonim ***** válasza:
te vagy a gyépés nem mi hogy egy ilyen idióta pát tettszik neked...
2010. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
*párt
2010. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Az LMP nem az SZDSZből alakult. Az LMP egy másik párt, de ideológiájában kísértetiesen hasonlít az SZDSZre, bár annál sokkal barátságosabb. Legalábbis idáig annak tűnik.
2010. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Azért ne légy igazságtalan, kérdező. Az 52%os egy kicsit korábban egészen értelmes dolgokat írt.(ezt csak azért írom, mert amiatt panaszkodtál, hogy nem kaptál értelmes választ)

Amúgy szerintem ez valahogy úgy nézett ki, hogy összeült néhány "már ötven éve baromifontos" ember, és megegyeztek, hogyan kéne befeketíteni az új pártokat. Így lett a Jobbik náci az LMP meg SZDSZ-2.

A zsidózók meg egyszerűen nyomorékok, nem érdemes válaszolni nekik.

Boldog karácsonyt:D

2010. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!