Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz–KDNP 43%, a TISZA...

A Fidesz–KDNP 43%, a TISZA 32%-on vegetál a Századvég szerint. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
A Századvég friss közvéleménykutatása szerint a Fidesz–KDNP a voksok 43, a TISZA 32, a Mi Hazánk Mozgalom és az MKKP 7-7 százalékát kapná most vasárnap, a baloldali összefogás pártjai pedig – 5 százalék alatti eredményükkel – nem jutnának be az Országgyűlésbe.

ma 10:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

#19 Nem talált, mert aki a ""minden-szar hívő" mantrát " írta az pont nem fideszes. Sokban van egyetértés közte és a fideszesek között, de sokban - például abban, hogy a fideszre kellene szavazni - abban ahogy láttam a válaszaiban korábban - abban nincsen.

Ezt én fideszesként írom neked.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#20 Ne hívd fel, ma szünet van! :)
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%

21. Ott a pont nálad. Nem vagyok Fideszes ( ezt most úgy sem értik. Lezár az agy) 👊😃.

Csak a rendszer jó dolgait is látom a rossz mellett ennyi.

A pohár félig tele van nálam!

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19%

#23 Ahogy kell is.

Én is látom ami rossz és le is írom. Csak akkor egyből jön, hogy mivel mégis a fideszre szavazok akkor tehát agymosott vagyok.

Nem. Csak a serpenyő másik felében több olyan van amit meg jónak találok.

Sokban sokszor egyetértünk mi is ezen az oldalon, de sok dologban meg vitázunk - pont mert ami nekem még jó dologként van benne a másik serpenyőben az nálad már nem oda kerül vagy nem is fontos, vagy csak sokkal fontosabb az amit negatívumként látsz.

A legjobb barátom mszp szavazó volt eddig - több évtizeden át. Most nem tudom hova fog szavazni, nem fontos. Vele ugyanúgy egyformán gondolkodunk a fontos kérdésekben, ugyanazokat látjuk jónak, egyformán a valóságot látjuk. A különbség az apróságokban van és abban, hogy kiről gondoltuk mindig is a politikában hogy azokat a fontos dolgokat meg is csinálnák.

Egyszerűen a valóság az valóság és nem azzal van vita aki látja ha valami nem jó és leírja, hanem amikor kitalál valamit ami nem is létezik és azzal akarja igazolni, hogy itt minden IS szar, Bezzegmásholországban meg minden IS csakis jó lehet, ezért az itteni vezetésnek azonnal be kell hódolnia és azt tennie amit azok a Bezzegországbeliek mondanak.

Attól mert a pohár félig tele van még találhatsz másokat akik szerinted alkalmasabbak lennének az ország vezetésére - és a fidesznek is az lenne az egészségesebb, ha sokan lennének ilyenek, mert sokan látnának valósan jobb lehetőséget. Vagy egyszerűen csak igényük lenne rá, hogy megjelenjen egy jobb és nem rohannának leszavazni egy vak majomra is ha ráragasztják a hátára az amerikai nagykövetségen vagy Brüsszelben, hogy ő az aktuális megváltó, rá kell szavazni.

Szóval hajrá! Bár több ilyen ellenzéki lenne mint te és akkor értelmesen lehetne ezen a fórumon beszélni kérdésekről, nem olyasmikkel lenne tele az oldal, mint mostanában.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Árad a Tisza!
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#16: Jó, hát akkor ilyen alapon soha nem lehet leváltani egy kormányt, mert a választásokra mindig megerősödnek. Igen, volt ilyen is nem egyszer, de szerintem nem lehet ezt kőbe vésett dolognak tekinteni.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!