Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy még a nyugdíjasok is elhúzzák a csíkot ebből az országból? www.facebook.com/watch/?v=985848339921435

Figyelt kérdés
Nem csoda, ha a fiatalok is elmennek...

tegnap 23:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Na, csak hogy kattintható is legyen...

[link]

tegnap 23:33
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

facebook mint híroldal hahaha


amúgy úgy tudom hogy inkább idejönnek külföldi nyugdíjasok nyugatról

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy ez egy reklámfilm ami ki akarja a csábítani spanyolországba a magyarokat ez nem bizonyíték semmire
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez nem, persze :D
tegnap 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Spanyolországban valóban tapasztalható egyfajta gazdasági fellendülés. Nekem is van olyan rokonom aki ott próbált szerencsét, nem is a pénz miatt ment hanem mert tetszett neki az ottani kultúra, és a sors fura fintora hogy annyi pénzért talált állást mint én Ausztriában, ráadásul alacsonyabb végzettséggel. Pedig én sem keresek ám keveset.
tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem is van ismerősöm Spanyolországban, mindenki elmegy aki teheti én azt látom, mert minden egyre élhetetlenebb, én is külföldről pötyögök épp...
tegnap 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, vannak akik szeretnének egy tengerparti településen élni nyugdíjas korukban és megtehetik hogy akkor odaköltöznek. Nekünk nincs tengerpartunk, így ehhez el kell költözni pl. Spanyolországba. Nekem is van kollégám aki ezt tervezi amikor pár év múlva nyugdíjasok lesznek a párjával. A gyerekeik kint élnek az EU több országában így őket már nem tartja itt semmi. Pénzük is van rá.

Az átlag nyugdíjas nem fog Spanyolországba költözni, ahogy sok nyugdíjas meg más országból költözik ide hozzánk. Ezért léptünk be az EU-ba, hogy mindenki mehessen oda ahová szeretne.

ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A bevándorlás még mindig lényegesen magasabb mint a ki. Igaz ebben benne vannak a visszaköltöző magyarok is.
ma 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekünk nincs tengerpartunk"


Ez mondjuk így, ebben a formában nem igaz. Ha úgy írod le, hogy nincs tengeri kikötőnk úgy sem igaz. Ha úgy írod le hogy nem működik a tengeri kikötők, úgy már megáll. Azért érzed mekkorát ferdítettél? Az igazság és a te mondatod közt van még két lépés.

ma 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!