Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért nem...

Az ellenzékiek miért nem értékelik, hogy a kormánypárti szavazók nehéz körülmények közt is kitartanak Orbán Viktor mellett?

Figyelt kérdés
Ezt hívják úgy, hogy hűség, kiátartás az értékrendünk mellett. Ők ezt nem ismerik, mindig hátbaszúrták egymást választások után, most is ez a szélhámos Magyar Péter körül gyülekeznek komolyabb ideológiai meggyőződés és közösségi érzés nélkül. Kb olyan ez, mint a Morrisons, ahová mindenféle embert összefúj a szél. Én büszkén kitartok a saját poltikai közösségem mellett infláció és brüsszeli lejáratókampányok ellenére is. Hajrá Orbán Viktor! Hajrá Magyarország!

tegnap 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Lefordítva: a fidesztálibok nehéz körülmények között is kitartsnak a fidesz mellett, annak ellenére is hogy a nehéz körülményeket a fidesz okozza.


Aztán sírnak, ha lebirkázzák őket... 😂

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én büszkén kitartok a saját poltikai közösségem mellett"


Ahogy kiderült 2024-ben a politikai közösséged, korrupt tolvajokból, pedofilokból, azok mosdatóiból, hazaárulókból, kamu kereszténykedőkből és szakértőknek hazudott f.szológusokbóból áll... ezekre vagy büszke? komolyan? hm????? 2006-ban ezeknek a töredékért...egy sima hazudozás miatt meg a mai kormányzat mellett egy amatőr szintű korrupt rendszer miatt mentetek utcára meg háborodtatok fel, ma meg ugyanezekért tapsoltok meg behunyjátok a szemeteket.


Bro... valami baromi durván elcsesződött az +50-es generációtokkal...ha ezeket képesek vagytok támogatni meg büszkék is vagytok ezekre....tisztelet a sok kivételnek persze...

tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

"Ezt hívják úgy, hogy hűség, kiátartás az értékrendünk mellett."

Csak a politika nem erről szól. Egy focicsapat mellett ki lehet tartani, de a politika az életünket határozza meg. Ha egyszer összeomlik a gazdaságunk, mindegy hogy mennyire vagy hűséges, ugyanúgy meg fogod érezni az infláció hatását, az elhanyagolt csővezeték a hűséges szavazók házai előtt is el fog törni, a bezárt szülészet, elhanyagolt oktatás a hűséges szavazókat is érinti.

A politika az érdekekről szól, nem a hűségről. Arra a pártra kell szavazni, ami a te életedet megkönnyíti. Ha éppen családot alapítasz, akkor nem fogsz olyan pártra szavazni ami elveszi a családtámogatásokat, és helyette az egyedülállókat és a munkakeresést támogatja, de ha egy fiatal vagy aki munkát keres, akkor ez a párt lesz neked a legjobb választás.

Szavazáskor a saját érdekeidet és az ország érdekeit kell szem előtt tartani, nem a hűséget meg a kitartást.

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Az nem tudom mennyire hűség, hogy a fidesz szavazok 80%-a az m1-en leadott dolgokat kántálják. Agymosás. És ugye az agymosást általában nem szoktuk felismerni.
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
1: A háborút a Fidesz okozta?
ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Végül is igen, lehet értékelni, büszke lenni rájuk, hogy egy olyat támogatnak, aki az országot előbb viszi folyamatosan - de csak hátulról nézve.
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mit szégyenkezned a kitartásotok miatt, de arra figyeljetek majd, hogy az utolsó kapcsolja le a villanyt!
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok ember élne, élhetne, ha a fidesz, fidesz marad 2010-ben. Nem tudtam, de mostmár tudom, hogy a síralmas egészségügyből kivont források okozták sokak halálát, a 14 év alatt apu folyamatosan havonta 3 mondta ki halt meg... rendesen hullanak az emberek, mint a legyek, akinek pénze van, csak időt nyer, gyógyulást nem. Fizeted a tb, és majd azonkapod magad, hogy 30 rugót kell fizetned magánba 30 percért.
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ezt hívják úgy, hogy hűség, kiátartás az értékrendünk mellett"


Írni se tudsz. Ez nem hűség, hanem hülyeség. Értékrendet meg ne emlegess Fideszesként, köszi.

ma 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

...mert azt, ha valaki gondolkodás és kritika nélkül, úgymond hűségesen szavaz egy csoportosulásra, az, hogy is mondjam... nem túl bölcs ember (lehetne sokkal csúnyábban fogalmazni).


Erre nincs értelme büszkének lenni.


Az létező probléma, hogy az ember letette a voksát valaki mellett, és évek után sem meri bevallani magának, hogy rossz lóra tett... még úgy sem, ha régen az a ló valóban tűnhetett jónak, de mára már egyértelműen nem az... mindig a legnehezebb dolog az embernek saját maga előtt elismerni azt, hogy "hibáztam" (valójában az, aki mellett "kiállok"), és sokkal könnyebb azt hazudni magának is, hogy én "kiállok az elveim mellett", vagyis tartom magam a döntésemhez, ami nem volt rossz... vagy "nem annyira".

Ezt hívják önáltatásnak.


Ez pszichológia, de, aki erre büszke, az valójában nem tudja, miről beszél.

ma 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!