Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypártiak általában...

A kormánypártiak általában többet isznak, mint az ellenzékiek?

Figyelt kérdés
Alapból azt mondják vidéken többet isznak, ahol elsősorban a kormánypárti szavazók vannak és emlékszem Márki-Zay Péter is mondta, hogy a Fidesz szavazók nagyon buták, egy keresztrejtvényt sem tudnának megfejteni, délelőtt 11-kor már részegek. Azért az éjjeli buszokon a fővárosban is látni erősen illuminált embereket. Faluhelyen tényleg van egy ilyen, hogy megkínálnak pálinkával és ha nem fogadod el, megkérdik, hogy "b.zi-e vagy", amiből szintén valószínűsíthető, hogy inkább a kormányoldalhoz húznak.

aug. 6. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kérdés hogy mit?
aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Én idült fideszrühellő vagyok de nálam többet senki se iszik.
aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nanà,a jobbereknèl nemzeti hagyomàny az alkoholizmus
aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A demográfiai adatok ezt sugallják.
aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A fideszt józanul nem lehet elviselni!
aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha valahogy el akarják viselni a kognitív disszonanciát, akkor kénytelenek.
aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem hinném, inkább a "szippantás" mehet jobban.
aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Sose voltam fideszes, bár egyszer fiatalon tán szavaztam rájuk, és már akkor is kisebbik rossz flashben, de ez nem változtat azon, hogy magamnak főzöm a sört, és bármikor, amikor csak kedvem támad, bekaromolok jócskán a minden kereskedelmi forgalomban kapható szutykon jóval túlmutató minőségből. Oké, egy-két szerencsésebb szállítóláncú kézműves főzde, na meg persze a helyiek csapjai, sokkal-sokkal jobbat adnak (még), de már az én kishibás szutykaim is állva hagyják az összes nagyüzemi remekelést, de csak ilyen ég és föld szinten. Igaz, komplex és tanulós hobbi, van elég szép költségvonzata, de lépésenként, szegényen, három év alatt eljutottam oda, hogy már csak annyi kompromisszum lesz, amennyit esetleg a pillanat hevében kötök, egyébként no compromise cucc szolgál egy lassan már elég jól bejáratott munkamódszerrel, kényelmes ötórás főzőnapokat beiktatva majdnem minden hétvége egyik napján, horgászatnál sokkal eredményesebben, hasonló türelemmel, ami a cuccok mosását-fertőtlenítését illeti. :)
aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fideszesek errefele leginkább telefonos - becsöngetős öregasszonykommandó, a kubatov lista alapján dolgoznak, gondolom. Mi Hazánkosokról tudok, akik kávét, teát isznak, azt is maguk főzik. De ők meg a kormány elen kampányolnak.
aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!