Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Robi itt mennyire volt...

Puzsér Robi itt mennyire volt bedrogozva?

Figyelt kérdés
[link]
ma 12:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
A riporter csávónak olyan a stílusa, hogy a mentőben is ütném.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A Dr Pepper nem kóla válasza:
Mi alapján tűnik neked úgy, hogy be lett volna drogozva? Nekem úgy tűnik, hogy elég higgadtan és összeszedetten válaszol a kifejezetten provokatív kérdésekre is, egyáltalán nem utal számomra semmi arra, hogy bármilyen - éppen legális vagy nem legális - tudatmódosító szer hatása alatt állna.
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ha ez neked higgadtnak és összeszedettnek tűnt azzal a leszedált nézéssel és túl hosszú pislantásokkal, akkor lehet te is szedsz valamit. :D
ma 17:52
 14/16 A Dr Pepper nem kóla válasza:
55%
Ha nem így reagált volna, akkor meg azt mondanád, hogy elvesztette a fejét, örjöngött stb. Valszeg pont is ezt akarta Bede kiprovokálni, hiszen Puzsért elég sokat hallottuk már üvöltözni. Nem sikerült neki, erre akkor kitalálod, hogy le volt szedálva. Ez már tényleg a van rajta/nincs rajta sapka esete szerintem...
ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor javasolom, hogy nézz meg néhány dokumentumfilmet drogosokról vagy zárt osztályokról. Hasonlóan értelmes arcot vágnak ott is.

Én régen csíptem a Puzsért, szórakoztató volt. Szomorú látni, hogy ennyire elhagyta magát. Az nyilvánvaló, hogy nincsenek barátai, mert ha lennének, nem hagynák így lecsúszni. De úgy látszik őt is csak fel- és kihasználták. Szerencsétlen úgy néz ki, mint egy koldus. Nem sok évet adok neki.

ma 18:22
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


Ugyanezen a napon, ugyanitt beszélt a jelen lévő rendőrökkel, akiktől - miután nem engedték be egy nyilvános állami eseményre - segítséget kért hogy biztosítsák a törvényes jogait. Normálisan, nem drogosan.


Ha lesz még ma RTL híradó, bátran megnézheted, meghallgathatod. Ugynaz az esemény, csak másik operatőr.

Szerintem a hülyebarom Bede lehetett belegelve.

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!