Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ábrahám igazat mondott, hogy...

Ábrahám igazat mondott, hogy Puzsér a megütés után sivalkodott? A kiszivárgott hangfelvétel megvágott? Hol van benne Puzsér visítozása, amit Ábrahám állított?

Figyelt kérdés
Nekem nem úgy tűnik, hogy Puzsér annyira beijedt. Aki egy megütés után sikoltozik, az nem ilyen stílusban vág vissza, mint ahogyan Puzsér tette. Számomra nem szűnt meg létezni, mint férfi, szerintem gond nélkül visszatudott volna ütni, ha akar.
júl. 27. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezem, hogyha Ábrahám megússza egy ejnye bejnyével, akkor ezután az lesz a normális, hogy mindenki pofozkodással fogja rendezni az ügyes bajos dolgait? Visszazuhanunk a kőkorszakba?
júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, nem voltam ott. Ránézésre a Puzsér puhány, nem tudom kinézni belőle, hogy ütni mer. Ráadásul a kondija a béka segge alatt, hamar kifulladna.
júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 pedig ennél komolyabb dolgok után is csak ejnye-bejnye szokott lenni. Cigányok szurkálása, ami nem súlyos, általában felfüggesztett, hacsak nem visszaeső.
júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem Puzsér meleg.
júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1.: Ez nem a kőkorban volt jellemző, hanem 20 évvel ezelőtt is gyakorta így ment. És érdekes módon akkoriban az emberek sokkal gerincesebbek, normálisak voltak. Csak a nagy liberalizmus vetett ennek véget. Akik kőkort vizionalizálnak, azoknak eljut az átmosott agyukig, hogy az emberek sokkal aljasabbak, gátlástalanabbak lettek?
júl. 27. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább a pofon után nyomott volna Ábrahámnak egy pörgőtúgást, most biztos az egész NER őt dicsőítené...ja, nem 😃
júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy fideszes szennylap szerkesztőinek azt sem hiszem el, amit kérdeznek
júl. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Àbrahám nagyon jól tette. Èn is megütöttem volna a hájpacnit.
aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Miért is? Most a buddhista gengszter rapperrel védelmi pénz behajtásával viccelődtek puzséron
aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!