Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le kell mondania Karácsonynak...

Le kell mondania Karácsonynak a hangfelvétel miatt?

Figyelt kérdés
A kurucinfó hozott nyilvánosságra hangfelvételeket, amelyben karácsony azt mondja, hogy lapáttal fogják szétverni Vitézy fejét ha elindul a választáson, és azt is beismeri, hogy hazudik.

jún. 11. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, Budapest Köztársaságban ilyet nem mondhat egy politikus
Nem, nincs ezzel semmi probléma
Nem kell lemondania (egyéb okból)
25 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Már késő ő a polgi. Dolgozd fel.
jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Húha, akkor nekem most börtönbe kell vonulnom? Tegnap a paraszt szomszéd tóthgabit bömböltetett részeg bánatába mekkorát bukott a fidesze, én meg mondtam a feleségemnek "agyonvágom ezt a barmot"


Hány év letöltendőre számíthatok? Ha építek egy lombkoronasétányt az enyhítő körülmény?

jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de egy bocsánatkéréssel szerintem tartozna.
jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Elismerte hogy ő tette a kijelentéseket, baráti beszélgetéseken, közöttük több év különbséggel. A konkrét, hangfelvételen tett állításokra már nem is emlékszik.

Erősen kétlem, hogy egy magánbeszélgetés miatt valakinek le kellene mondania. Felelősséget vállalni csak a nyilvánosan tett megjegyzésekért szokás, a barátaival, ismerőseivel négyszemközt mindenki arról beszél, amiről akar. Egyetértek Karácsonnyal abban, hogy sokkal súlyosabb baj, hogy valakik 24-7 lehallgatják még a magánbeszélgetéseit is, hogy aztán ezeket felhasználják ellene.

jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Más hangfelvételeivel sem értek el semmilyen eredményt.

Meg kéne már értenie a kormánynak, hogy Fidesz gyűlöletből van újra és újra megválasztva Karácsony. És erre nem jó megoldás, hogy egy nyilvánvalóan Fideszes jelöltet küldenek a nyakára. Amit még világosabbá tesznek a másik Fideszes visszalépésével, kormánypárti bulvárlapok felbujtásával, akik a teljesen "független" szakértő jelöltet éltetik és Karácsonyt mocskolják.

jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
boldog karácsonyt xd
jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell. Ez egy magánbeszélgetés volt, amit egyszer pár éve mondhatott valamelyik tömegközlekedési eszközön. Plusz több év különbséggel...



Ez kb olyan, mintha panaszkodnék a főnökömről a barátomnak, ő ezt felvenné, majd átadná a főnökömnek.

jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 PMC Wagner ***** válasza:
75%
Ebből akkor lenne gondja ha személyesen vitézyvel folytatott beszélgetésen hangzik ez el mert akkor ez már fenyegetés
jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Joga van barátok között a lazább hangnemhez. Nyilván átvitt értelemben értette. Vitézyre szavaztam, de kicsit csalódtam benne, hogy ebből politikát csinál, hogy Karácsony mit mondott egy hangfelvételen.
jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Én meg leku.vaanyáztam Viktort valamelyik nap, most akkor életfogytiglanra számíthatok?
jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!