Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert ha annyira...

Puzsér Róbert ha annyira elfogulatlan, miért imádja a kétes üzletektől bűzlő MZP-t, és miért utálja a hiteles és önazonos Toroczkait?(többi lent)

Figyelt kérdés

Toroczkaival volt egy parázs elég hosszú vitája, ahol Laci mindent teljesen kikezdhetetlenül cáfolt, és ami ritka, Puzsért gyakorlatilag teljesen a földbedöngölte az érveivel,sehol nem talált rajta fogást.

Addig azt az MZP-t, aki a fletóval meg egyéb baloldali (Puzsér által is utált) köpönyegforgatóval kollaborált, és beszélt össze vissza teljesen önellentmondásosan, a korrupcióellenesség élharcosának, és egy csodálatos becsületes embernek tartja...

Toroczkaival szemben meg csak annyi a vád, ami ugye az örök konteó, hogy fidesz szatelitpárt, mert sok kérdésben azonos az álláspont, meg mert sok kérdésben (a baloldali pártok mellett) a fidesszel is együtt szavazott ügyek mentén...

Ebbe hol a nem elfogultság?Nem az van, hogy ha kifogy a fene nagy értelmiségi az érvekből, ő is egy nagy fröcsögő, alaptalanul vádaskodó proli lesz(pont amit annyira utál)?



aug. 30. 18:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
(Jah és az inga kávézó megnyitóján is ott volt az MZP a haverjai körében)
aug. 30. 18:12
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
Ki a fenét érdekel Puzsér? Épp visszavonult.
aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Puzsér, Emzépé, és Toroczkai egy mondatban. Ez jó! Mindhárom egy jelentéktelen, semmilyen alak.
aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

2#

Nem vonul vissza, ezt cáfolta, főleg nem hosszú időre, de nem ez volt a kérdés...

aug. 30. 18:20
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
MZP és "kétes üzletek"????
aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%
Attól még Toroczkai egy agyhalott pénzéhes karrierista barom.
aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Pont erről szól a kérdés, hogy a Puzsér is érvek híján hasonló szellemi színvonalon fogalmaz meg kritikákat, ami rá nem jellemző.
aug. 30. 18:27
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

4: Akkor ez hazugság volt?


[link]

aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, te ilyen Megafosos vagy?
aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
Hát az az igazság, hogy én is csalódtam Puzsérban, bár nem hallgatom őt gyakran. Nem vagyok elkötelezett híve egyik pártnak sem, de mintha jobban bírálná a jobboldali pártokat, mint a baloldalt, és ez a külföldi országokra is igaz, ha jól figyeltem meg. Tehát mintha elfogult lenne, ez mintha nem így lett volna régebben, bár lehet hogy akkor is ilyen volt, csak nekem nem tűnt fel. Toroczkai ebből a felhozatalból az egyik legszalonképesebb politikus véleményem szerint. Lehet hogy annak idején voltak viselt dolgai, de ha voltak is, később megváltozott.
aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!