Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert ha annyira...

Puzsér Róbert ha annyira elfogulatlan, miért imádja a kétes üzletektől bűzlő MZP-t, és miért utálja a hiteles és önazonos Toroczkait?(többi lent)

Figyelt kérdés

Toroczkaival volt egy parázs elég hosszú vitája, ahol Laci mindent teljesen kikezdhetetlenül cáfolt, és ami ritka, Puzsért gyakorlatilag teljesen a földbedöngölte az érveivel,sehol nem talált rajta fogást.

Addig azt az MZP-t, aki a fletóval meg egyéb baloldali (Puzsér által is utált) köpönyegforgatóval kollaborált, és beszélt össze vissza teljesen önellentmondásosan, a korrupcióellenesség élharcosának, és egy csodálatos becsületes embernek tartja...

Toroczkaival szemben meg csak annyi a vád, ami ugye az örök konteó, hogy fidesz szatelitpárt, mert sok kérdésben azonos az álláspont, meg mert sok kérdésben (a baloldali pártok mellett) a fidesszel is együtt szavazott ügyek mentén...

Ebbe hol a nem elfogultság?Nem az van, hogy ha kifogy a fene nagy értelmiségi az érvekből, ő is egy nagy fröcsögő, alaptalanul vádaskodó proli lesz(pont amit annyira utál)?



aug. 30. 18:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19#

Egy videójában arról is beszélt hogyan integrálja a magyar társadalomba a feleségét, és hogy a gyerekeit magyarnak neveli.

De sajnos székely testvéreink agyát a fidesz propaganda és a mi adónkból finanszírozott külhoni segélyek annyira kilúgozták, hogy nemigen akarnak hallani egyéb alternatíváról, vagy ha van is ilyen, akkor ilyen nevetséges érvekkel jönnek.

Van esetleg Toroczkai politikai működésével és ideológiai nézeteivel szemben is kritikád, vagy csak a "a nagymamája csúnyán nézett rám" szintű megjegyzések?

Mert ezek irrelevánsak az ő munkássága, és politikai értékvállalása szempontjából...

aug. 30. 21:11
 22/28 A kérdező kommentje:

Olyanok ezek az érvek mint amikor a Viszkis rablóra teljesen jogos kritikákat megfogalmazó Vujity Tvrtkora az volt a Viszkis viszont válasza hogy ő legalább a saját nevén él🤣

Nevetséges...

aug. 30. 21:14
 23/28 anonim ***** válasza:
11%

21# Milyen politikai "munkásság"??? Na ne viccelj már... Én semmiről nem hallottam, ami egy jelentős megvalósítás és az ő nevéhez volna köthető...


Számomra egy álnéven élő, románokkal keveredő ember, aki még egy egyetemi diploma megszerzésére is képtelen volt (még egy olyan frenetikus szakon is mint a kommunikáció), nem hiteles és PLÁNE nem önazonos. Az önazonosság szó ennek az ellentétét fedi!


Figyelj, én valóban erdélyi magyar vagyok egy valódi nemesi vezetéknévvel, amit a felmenőim hagytak rám, a büszkeséggel együtt, hogy az utódjuk lehetek!


Megmaradtam magyarnak kisebbségben, ellenszélben, elvégeztem ANYANYELVEMEN iskolát, egyetemet, mesterit.


Engem egy ilyen "magyar" ne oktasson magyarságra és főleg NE VEZESSEN! Esetleg ő szavazhatna rám, ha igazi magyar politikust akar hatalomra segíteni - nem én rá!

aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%

23#

Ne akarj politikus lenni.🤣 Tisztelet a kivételnek, de a politikus az aki általában nem ért semmihez, azon kívül hogy bármi áron mandátumot szerezzen és bekorpásodjon a haja. Kivételek közt említhetném Ángyán Józsefet, hirtelen nem is jut eszembe több

aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Puzsèr aktuàlis Messiàsa most Magyar Pèter. Ha Pèter nem nyer, majd választ magának egy másikat.
szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%

19

Ha jól emlékszem, pont ti, baloldali prolik szoktátok mondani hogy béküljünk ki a románokkal. Ő kibékült. Most meg ez a baj.


23

Nem tudom hogy hallottál róla, de ő javasolta a határkerítés felépítését. Meg 10 évig volt polgármester egy faluban. Meg egy EU-s parlamenti pártot vezet. Meg...

Ha ezek nem eredmények, akkor mik?

szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
21%
Minden szó kár és időpazarlás, amit Toroczkaira fordítunk!
szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%
Minden szóért kár és ráadásul időpazarlás amit Puzsér Robituszra fordítunk.
szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!