Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyomorfogató valahol,...

Nem gyomorfogató valahol, hogy olyan, mintha mi is háborúban állnánk a megtámadott Ukrajnával?

Figyelt kérdés
[link]

ma 10:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A gyomorforgató az ahogy egyesek nyalják ennek a hitvány országnak a seggét, annak tükrében is, hogy 10 éve vannak feszülések. Gondolom nem kell a szátokba rágni kik fenyegetőznek évek óta!
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Oroszországról és a Kreml-ről beszélsz, akik atomháborúval fenyegetik a kontinensünket?
ma 15:11
 23/27 anonim ***** válasza:
38%
Orkkrajnáról írtad ki a kérdést! Nem emlékszel okoskám? Vagy gondjaid vannak a szövegértéssel? 🤔
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Azért nem értettem, én nem emlékszem, hogy engem bármikor is megfenyettek volna. A ruszkik viszont igen.
ma 15:14
 25/27 anonim ***** válasza:
38%

Én viszont emlékszem, hogy valami 128. hegyi dandárt emlegetett valamelyik orkrán haverod, ami 3 nap alatt a Balatonnál lenne.

Nem szégyen ám használni a Google-t! Vagy vegyük alapul az olaj és gázcsap folyamatos tekergetését.

Netalán a munkácsi turul levágását, mert egy megtámadott országnak az volt ugye a fő problémája. De még a nyelvtörvényt is hozhatom példának.

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek haverjaim és, a személyeskedésre nem fogok tovább reagálni.

Én nem téged sértettelek meg, azt sem tudom, hogy ki vagy. Én a magyar kormány politikáját sértem, ha közöd van hozzá, akkor vállald a felelőséget, de akkor közszereplő vagy.


Én, amire emlékszem, az az, hogy volt egy polgi, aki kimondottan az 0rbáni politikát szidta és közölte, hogy a magyarokkal semmi baja, csak a kormánnyal.


Ezt a kommentet nem a te sértésednek szántam, ha sértésnek veszed, úgy te magad vagy a kormány döntéshozója.

ma 15:26
 27/27 anonim ***** válasza:
38%

A magyar kormánynak csak a szája járt mindig, mert a magyarellenes attitűdért ennél mogorvábban kellene állni hozzájuk.

És egyebként nem csak egy polgi hőbörgött. Ott volt az a szőke förmedvény nagykövet, Kulabá', satöbbi.

Nem is értem mire fel kellene ezek elnézni bárkinek, majd a seggüket nyalni.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!