Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyomorfogató valahol,...

Nem gyomorfogató valahol, hogy olyan, mintha mi is háborúban állnánk a megtámadott Ukrajnával?

Figyelt kérdés
[link]

ma 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem inkább az a gyomorforgató, hogy az EU és az USA már réges régen közvetett módon háborúban áll Oroszországgal!
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ez, mégis, hogy kapcsolódik ahhoz, hogy mi úgy viselkedünk egy megtámadott országgal, mintha mi is háborúznánk vele? Mi köze a magyar kormánhoz Amerikának, vagy az EU-nak?
ma 10:39
 3/19 Krampusz1 ***** válasza:
57%

Az a gyomorforgató, hogy itt Európában gyilkolják az egyik szomszédunkat, férfiakat, nőket, gyerekeket, lerombolják az életük munkáját, a házaikat, kirabolják őket, és ez bárkinek a világban normális, és még tapsolnak is hozzá, meg pénzzel és propaganda cikkekel támogatják az agresszor Oroszországot.

Bárcsak kereszténység lenne, mert ott például ezek elképzelhetetlenek lennének...

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet, normális beszélni a magyar kormány döntéseiről? Miért kell az egész Földet körbejárni, bagatel félremagyarázossak, ahelyett, hogy egy a magyar kormány döntését vitassuk meg? Miért nem lehet a kérdésre egyenesen válaszolni?
ma 10:47
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne. Azért adományozott nekik 3 milliárdot a kormány
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
kérdező, ti vagytok gyomorforgatóak.
ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi? Hányan vagyok én? Miért lettem letöbbesszámozva?
ma 11:14
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
te és a bólogatóid, mint pl a krampusz.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincsenek bólogatóim, senkinek sem vagyok a tulajdonosa és senkinek sem vagyok az irányitója. Én egy darab kérdező vagyok, a saját kérdésemmel.
ma 11:20
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Gyomorforgató, hogy pénzzel, fegyverekkel, illetve a (számunka legalább annyira káros) szankciók megszavazásával támogatjuk, a magyarellenes, korrupt, terrorizmust támogató ukrajnai rezsimet.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!