Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a TISZA párt...

Szerintetek a TISZA párt hogyan fog viszonyulni az LMBTQ-hoz?

Figyelt kérdés

Nem tudok arról, hogy nyilatkoztak volna róla, de kíváncsi leszek a TISZA hozzáállására. Előbb-utóbb beszélni kell erről is.

Szerintem a Fidesz szavazók egy részének az is tetszik a kormányban, hogy nem igazán ad helyet ennek a jelenségnek. Ha a TISZA nyíltan támogatná, mint a Momentum, akkor esélye sem lenne arra, hogy a fideszesek átpártolnak Magyar Péterhez. Sőt, nem kizárt, hogy a TISZA szavazókat is veszítene.


Mit fog lépni Magyar Péter ebben a kérdésben?


ma 07:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20


Lehet hogy félreérthetően szerkesztettem a hozzászólást.

Én egyetértettem a hozzászólásoddal.

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 menta34 ***** válasza:

#21 bocs, tényleg. Én sem értelmeztem jól.

Várjuk a kérdező reakcióját :D

ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
35%
#10 Pff...! :D Orbán rohadt messze van attól, hogy államférfi legyen! Ő egy buta, igénytelen, gerinctelen, beszédképtelen, zavart elméjű, konteóhívő és gyártó suttyó. Ez nem államférfiség, de messze nem az...! Viszont röhögtem egy jót, ezért jár neked a köszönet. :)
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kérdező megint megtalálta a legfontosabb kérdést, más probléma az országban nincs is. Istenem, de szánalmas.
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Miért pont ebben lenne politikai véleménye?

Másban sem volt még.

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!