Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a TISZA párt...

Szerintetek a TISZA párt hogyan fog viszonyulni az LMBTQ-hoz?

Figyelt kérdés

Nem tudok arról, hogy nyilatkoztak volna róla, de kíváncsi leszek a TISZA hozzáállására. Előbb-utóbb beszélni kell erről is.

Szerintem a Fidesz szavazók egy részének az is tetszik a kormányban, hogy nem igazán ad helyet ennek a jelenségnek. Ha a TISZA nyíltan támogatná, mint a Momentum, akkor esélye sem lenne arra, hogy a fideszesek átpártolnak Magyar Péterhez. Sőt, nem kizárt, hogy a TISZA szavazókat is veszítene.


Mit fog lépni Magyar Péter ebben a kérdésben?


ma 07:59
1 2 3
 11/25 menta34 ***** válasza:
25%
Annyira szánalmasak ezek a szándékosan provokatív lmbtq propagandák, kezdve az ilyen kérdés kiírásokkal :)
ma 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
10, számomra inkább hazaáruló ruszki, de, hát, kinek, mi az államférfi.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
47%

Manfréd Wéber majd megmondja Petikének...és úgy!

Cserébe természetesen nem függesztik fel a mentelmi jogát.

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#11


Miért mi a baj ezzel a kérdéssel? Téged talán nem érdekel, hogy a legnagyobb ellenzéki párt LMBTQ párti-e, vagy sem?

Az LMBTQ a modern politikai egyik témája, megkerülhetetlen.

ma 08:32
 15/25 anonim ***** válasza:
38%
Remélem, hogy felületesen támogatni fogja, úgy mint még sok minden mást viszont ne legyen Weber és Ursula csicskája, csak az a baj, hogy úgyis az lesz.
ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Láthatóan a Fidesznek ekörül forog az agya. Többet foglalkoznak vele mint a meleg közösségek.

Nem véletlenül, amilyen erkölcsi fertő van abban a pártban.


Olyat nem tudtok elképzelni hogy egy párt vagy politikus nem ekörül forog, hanem mondjuk szabadon hagyja a témát és az országért kormányozna dolgozna?

És nem akar mindenképpen nemi gender témában igazságot tenni az országban, mert tudja hogy ez kivül esik a kormányzási területén? Az hogy az illiberális Fidesz mindenbe beleszól még a hálószobák titkait is ő akarja meghatározni, nem jelenti azt hogy a többi másik pártnak is így kéne tenni. Nem gondoljátok?

ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 menta34 ***** válasza:
81%
#14 a hangos kisebbségetek ellenére az lmbtq kérdés nem fontos. A legtöbb meleg/bi ezt tökéletesen a magánélete részeként kezeli, csak egy kisebb csoport van akik állandóan ezt nyomják az emberek pofájába és képtelenek megérteni, hogy az embereket ez nem érdekli, kifejezetten idegesíti mint a tv-ben két film között a reklám.
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
41%
17, egészen konkrétan Magyarországon onnantól van LMBTQ akármi, hogy a kormány elkezdett ellene kampányolni.
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#14


Te érintett vagy és szeretnéd ha támogatnának?

Mert ha nem, akkor - a #17 válaszolóval egyetértve - miért hozod fel a témát?

Hogy napirenden legyen és hergelni lehessen vele?

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 menta34 ***** válasza:

#19 A szexuális életem szükséges támogatottsága benne van az alaptörvényben.

A témát pedig nem én hoztam fel, csak reagáltam egy propaganda kérdésre...

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!