Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a felmérés szerint Magyar Pétert önteltnek és agresszívnek tartja a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

[link]


Magyar Péterhez elsősorban negatív tulajdonságokat kötnek a válaszadók, azok közül is leginkább az öntelt (58%) és az agresszív (51%) jelzőket. A Magyar Társadalomkutató felméréséből az is kiderül, hogy a magyarok kevesebb, mint harmada tartja csak megbízhatónak Magyar Pétert. A kutatásban arra is kérték a válaszadókat, hogy 3 pozitív és 3 negatív jellemző közül melyeket érzik igaznak Magyar Péterre. A Magyar Péter eddigi szerepvállalásához köthető ügyek (pl. diszkóbotrány, felesége lehallgatása) nyilvánvalóan szerepet játszanak a Tisza Párt elnökének meglehetősen negatív megítélésében, hiszen a negatív jellemzők mindegyikét többen vélték igaznak Magyar Péterre, mint hamisnak.


ma 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól le lettem pontozva, de kis utána járással csak kiderült, hogy fideszes intézet:

[link]

ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Abban sem vagyok biztos, hogy ezek a fideszes kamucégek végeznek érdemi munkát. Szerintem a kutyát nem kérdezték meg, egy programmal legeneráltatták a válaszokat a megadott paraméterek szerint, utána ebből csinálták a statisztikát ami az anyapárt narratíváját hivatott alátámasztani. A nagy pénzt utána felmarkolják az anyapárttól.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jött le, de sokaknak ez tetszik, mert A, szerintük végre van valaki, aki felvállalja ezt; 2, A magyarok nagy része is öntelt, de nem tudni, mire, így nemesik messze a fájától.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyről, oktatasról, ... végezzenek kutatást. Hogyan jutottunk 2 Marshall segély után Európa legszegényebb országává.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Működik a lejáratókampány... MP agyturkászása helyett lehetne a kórházak, iskolák, orvosi rendelők, tömegközlekedés, utak, vasút stb. állapotát is ugyanilyen lelkesedéssel és idafigyeléssel firtatni. Csak egy javaslat!
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!