Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Medián...

Mi a véleményed a Medián friss felméréséről?

Figyelt kérdés
A Medián friss felmérése szerint ha most vasárnap lennének a választások Magyarországon, a Fidesz a listás szavazatok 43 százalékát szerezné meg, míg a Tisza Párt 39 százalékot kapna, a többi párt pedig be sem jutna a parlamentbe.

szept. 11. 17:17
A kérdező szavazást indított:
A Tisza népszerűsége párhónapon belül a Fidesz felett lesz.
Választásokig stagnál a 4-8 % különbség a Fidesz javára.
A Tisza a maxon van, jön a lejtmenet!
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Még egy pár ilyen fideszes bxzibotrány és az állampárt megy a levesbe. Illetve arra a politikai szemétdombra ahová való,gyurcsány meg a többiek közé.
szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Jó az irány.

Hajrá Tisza!

szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Engem csak az zavar, hogy még mindig nem látjuk az ember mögött a pártot. Persze még van idő összerakni az elnökségi tagságot, meg a jövőbeli miniszterjelölteket, de azért az cink lenne, ha a Tisza nyerne 26-ban, aztán a Tisza-kormány csak fél évvel később állna fel.
szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Anak örülök, hogy a régi ellenzéki pártok így állnak. Talan meg a Fidesz is csökkenhet tovább.
szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Engem a Mi hazánk lepett meg. Ennél magasabb százalékot vártam tőlük.
szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Engem az lep meg hogy az ország 39 százaléka elmebeteg!!!!!
szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:15

Elmebeteg szó jelentése: Egy annyira zavarodott gondolkodású személy, aki már nem képes józanul érzékelni a jelen idejű környezetét, és így nem képes észszerű megoldásokat adni az életében felmerülő problémákra, nem tudja irányítani a gondolatait, érzelmeit. Beszéde többé-kevésbé összefüggéstelen.


Orbánra illik a leírás.

szept. 11. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Akárki védi ezt a szutyok kormányt az mehet a p....ba.

Ennyi év inkompetens, dilletáns kormányzás után itt az ideje már egy új erőnek. Teljesen érthetetlen, hogy a sok barom milyen logika mentén szavaz még mindig erre a rabló bandára.

Akik ehhez asszisztálnak, azokat felraknám egy távolsági buszra és kirgizisztánig utaztatnám őket, ott lehet örömködni, arrafele laknak a narancs féle diktátorok.

szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!