Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lenne az élet ma Magyaror...

Jobb lenne az élet ma Magyarországon ha Gyurcsány Ferenc maradt volna ilyen hosszú ideig miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Gondolok a szociális hálóra, oktatásra, egészségügyre, valamint világ általi megitélésünkre.

Nagyon sokáig ellene voltam,de jelenleg olyan mélyre sikerült süllyednünk , hogy már elgondolkodtató,hogyan alakulhatott volna a sorsunk ebben az esetben. Ti mit gondoltok? Tudom ,kár ezeken agyalni,mert semmi jelentősége,de kíváncsi vagyok hogyan látjátok.



ma 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt ő rossz, nem akart rosszat. Gyenge volt, rossz emberekkel vette magát körül. Öszödi beszéd is nekik szól, hogy elég legyen már. EU felé sem hazudott, ahogy be lett állítva, csak várakozás volt túlzott és a túlzott számok mentek ki. A fidesz is ugyan ez, milyen növekedéssel számolt erre az évre? Eleve túlzás volt. Azért, látni mi lett az akkori pártjából. A magánnyugdíj sem lett volna rossz dolog. Az nagy teher volt az államnak és hozzá jött válság. Tulajdonkép, ők sakkozták össze a magánnyugdíjat, amit fidesz költött el. A fidesznek lett összegyűjtve.
ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyan lenne, mint most. Ugyanazok irányítják külföldről, tehát ugyanazokat a parancsokat kapná.
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
#12 Ti mikor álltok már le ezzel a konteós baromsággal?
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!