Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes szavazó miért...

A fideszes szavazó miért vásárol nyugati termékeket?

Figyelt kérdés
Az orosz párti, ukrán és amerikagyűlölő fideszes miért hord Nike/adidas cipőt, miért jár nyugati autóval, miért vásárol német/osztrák áruházban és miért jár nyugatra nyaralni?

ma 12:44
 1/8 PMC Wagner ***** válasza:
48%
Nyugatra nyaralni ? Tudtommal délre jár a többség főleg horvátország, szlovénia és görögország
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es, és az említett országok nem "nyugati" országok? Mind EU és NATO tag.
ma 12:55
 3/8 anonim válasza:
38%

Ok. és ha konzervatív, jobboldali vezetése lesz egy nyugati országnak, akkor vehetnek a Fideszes szavazók nyugati termékeket? Megengeded?

Vagy csak úgy ampakk nyugat?

A Fidesznek nem a nyugattal van baja, hanem a bolsevik vezetésével.

De tessék, ilona musk teslái kifejezetten a konzerv politika termékei, a náci mercédeszekről nem is beszélve.

Akkor meg a liberálisok kizárólag üljenek renyókban, aminek az igazgatója egy feminista nő.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok oroszpárti és amerika és ukrán győlölő sem. Ezért kérdező.

😉😉😉

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert oroszt nem tudnak, mert nincs, gyakorlatilag csak nyersanyaguk van amit el tudnak adni. Mondd már azt a pár Nivát.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3as, nem a fideszről szól a kérdés, hanem a fideszes szavazóról, aki a gyűlöletpropaganda hatására harsogja hogy mennyire utálja ezt meg azt.


Érzek némi összeférhetetlenséget amikor valaki azt mondja hogy utálom az amerikaiakat meg a németeket de ott virít a 3 csík a cipőjén és a pipa a pólóján.


Én nem utálok senkit, szóval nem értem, ezért kérdezem.


Én vásárolok Kínából és vannak orosz ismerőseim is, de

nem szimpatizálok sem a kínai rezsimmel amely arcfelismerő térfigyelő kamerákkal pontozza az elvtársakat meg az orosz rezsimmel sem amely megmérgezi a politikai ellenfeleit meg kidobja az ablakból a kegyvesztetteket, mégsem gyűlölöm sem a kínaiakat, sem Kínát sem Oroszországot sem az oroszokat, hisz a kisember nem tehet ezekről, ahogy én sem tehetek arról hogy Döbrögi a góré.


Ellenben a fideszes gyűlöl mindent és mindenkit, hangot is ad neki de nem cselekszik ennek megfelelően.

ma 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen követni kell Viktorta szövegét, miszerint:

"...ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek, amit csinálok".

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 81975633 válasza:
Igen, nem is értem ezt a hipokrata dolgot. Aki fideszes, annak kizárólag ruszki gyártású termékeket kellene hordania, és kaját zabálnia, hogy ezzel segítse édes drága orosz szövetségese háborúját. Ezzel szemben nyugati iparcikkeket és technológiákat használnak. Undorító, alattomos, gyáva és senkiházi dolog ez, mint a fidesz egészében.
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!