Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire függhet a jövedelemtő...

Mennyire függhet a jövedelemtől, hogy valaki milyen menstruációs termékeket vásárol?

Figyelt kérdés
Azaz mennyire jellemző, hogy a gazdag, jó fizetéssel rendelkező nők inkább a márkásabb tamponokat, betéteket veszik (OB, Libresse, Always), míg az alacsonyabb fizetésűek beérik a saját márkás, vagy noname olcsó tamponokkal, betétekkel?

júl. 3. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 280-at keresek. Szerintem ez nem sok pénz. oB-t vettem mindig is.
júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon jol elek tizenot eve, es szabad akaratombol hasznalok hagyomanyos regimodi betetet ket lap osszehajtott vecepapirral a tetejen, ami itatoskent issza be a vert es minden vecere meneskor lehuzom es kicserelem. Sok ev alatt tapasztaltam meg, mennyire pocsek betetek vannak veletlenul dragabban is, de nekem nem szempont. Szo szerint tisztabb, szarazabb akarok lenni, es igy megy legjobban.
júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
a Bella nova is nagyon jó komfortos szeretem ahhoz képest hogy olcsó.
júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
84%
Inkább tapasztalat útján vásárolnak szerintem, azt veszik, ami bevált. Sokszor az olcsóbb termék jobb, mint a drága. Én voltam nagyon csóró és most elég jól keresek, ugyanazokat a termékeket veszem kezdettől fogva mióta magamnak vásárolok. Tamponból csak az ob mini vált be, betétből meg teljesen megfelel a Bella. Tisztaságiból régen a Bella for teenst vettem de egy ideje drágábbra jön ki, mint az Always, így váltottam. A minőségük kb. ugyanaz.
júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Always, Bella amit vásárolok. Drágák persze, de már semmi sem olcsó és ezen ha spórolok és olcsóbb de rosszabb minőségű terméket veszek, az csak nekem lesz rossz a folytonos átázásokkal.
tegnapelőtt 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Éb mondhatni elég jó anyagi helyzetben vagyok, inkább tapasztalati úton veszek termékeket, plusz én DM saját márkás dolgait mindig is szerettem. Nekem nem nagyon nyújtott többet egyik nagy márka terméke sem.

Viszont az garantált, hogy a nagyon kis jövedelműek 2x is meggondolják az árvalapján, hogy mit vegyenek, és ez nem csak ezekre a termékekre igaz. Az általánosan igaz, hogy aki megtehető, hogy megvegye q drágábbat, az lehet, hogy más alapján mérlegelve olcsóbbat vesz, de ott mindig minőség+ár együttesen van hatással, míg alacsony jövedelem esetén szerintem ritkábban tud ìgy mérlegelni az ember.

tegnap 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!