Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki bio dolgokat vásárol, az...

Aki bio dolgokat vásárol, az pontosan milyen márkájú termékeket szokott megvenni egy hónapban?

Figyelt kérdés

Rákattantam a krémmániás oldalra, és minden terméknek az összetevőit böngészem: smink, dezodor, krémek, stb. Nagyjából minden 2. itthoni termékemben van rákkeltő anyag :S

Ti milyen termékeket vásároltok, amik olcsók, beszerezhetőek (Rossmann, DM, Tesco, Spar, Lidl, Penny, gyógyszetár) és nagyjából egészséges anyagok vannak benne??

Deo/hónalj spray és testápoló érdekelne leginkább!

Köszönöm!


2015. szept. 10. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mediline-ban vásárolok (bio nagyker), de egyéni vásárlókat is kiszolgálnak.


samponból egyelőre a szilikon mentes családra tértem át,

Matrix Keratin Therapy (próbáltam FAith in Nature-t is). stb.


fürdővízbe szódabikarbónát és himalájai kristálysót rakok.


parfüm (otthon készített: jojoba olaj plusz illó olajak, rózsa, narancs, ylang-ylang).

2015. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a parfümhöz jók azok az olajak, amiket kreatív boltokban lehet venni, amit általában párologtató kerámiák tálkájába teszünk? :)
2015. szept. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!