Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők ti milyen bőr- és hajápolá...

Tómas Desireé kérdése:

Nők ti milyen bőr- és hajápolási termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és mindig is kíváncsi voltam, hogy nektek, hogy olyan szép, puha tapintású a hajatok. Érdekelne engem is mert nekem inkább száraz a tapintása a hajamnak. Pedig balzsamozom és elég sokat törődök vele.


Az arcotokat milyen termékekkel tisztítjátok? Miteszerek ellen mi a legjobb?



2015. aug. 9. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Legfontosabb a belső hidratálás, sok víz, egészséges étrend. Aztán mivel én szőkítek is így extra ápolás kell, argán olaj, Kallos Latte hajpakolást használok, és nem samponozom végig a hajam mert az szárít. Csak a fejbőr közelében samponozom. Hidratáló samponnal.

Arctisztításhoz Balea Med termékeket használok. Mitesszerek ellen heti 1 bőrradírozás kávéval. Kávézacc is jó.

2015. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sampont váltogatom, most éppen Schwazkopf Essence Ultime (szőke). Fructis Oil Repair pakolást használok, Gliss Kur fújóst, L´oreal egynesítő krémet és Gliss Kur hajvégápolót. Derékig érő természetes szőke hajam van.

Az arcomra csak micellás vizet (Garnier) meg Nivea Soft krémet, normál bőröm van.

21N

2015. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!