Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tényleg nárciszti...

Magyar Péter tényleg nárcisztikus személyiség , mint azt sokan állítják? Mennyire hiteles ellenzéki a 14 éves NER-es múltjával?

Figyelt kérdés

szept. 26. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Semennyire nem hiteles. Nem is ellenzéki.
szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Nincs a Ner múlttal semmi baj, én is fideszes szavazó voltam de most mar Tisza szavazó vagyok, Orbán Putyinimádata miatt.
szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Egyedül Peti tudta megmozgatni ezt az állóvizet.

Hajrá Tisza!

szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Csak a Tisza, egyetlen reményünk.
szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

#3

A "Peti"-d mit mozdított meg? Lett valamilyen változás? Vagy csak nekem nem tűnt fel?

szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

#4

Elég baj ez Nektek és nekünk.

szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, én nem tudom, kicsoda ez a MP. Amit hallok, olvasok róla, azt tudom, tudni vélem. De nem látok bele a személyébe. Egy dolog biztos: krvára felkavarta a húgymeleg állóvizet, és ezt az érdemét kár lenne elvitatni. Más kérdés, mi lesz ebből, ha lesz egyáltalán.
szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem baj az hogy fideszes volt mert nekem tetszett a Fidesz az elején csak mostanában mentek el a rubeljobboldal felé, na ezt ne csinálja a többi ok lehet.
szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
NER-es múlt? Bakker, annó én is szavaztam a fideszre.. És most akkor hiteltelen vagyok? Ez a NER már krvára nem az a NER, ami volt 10-14 éve. Nem mellesleg meg én is változtam közben. Miért ne feltételezném, hogy ez a változás mással is megtörténhet? (nem vagyok MP-fan, még mielőtt...)
szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem narcisztikus hanem egy tipikus pszichopata
szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!