Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tiszások miért hiszik hogy...

A tiszások miért hiszik hogy Orbán diktátor és szegénység van magyarországon?

Figyelt kérdés

Sok olyan kommentet és videót láttam ahol ez a téma és mondják hogy "diktátor" meg "akkora szegénység van" és a kedvencem a "kádár idejében jobb volt"


Ezek az emberek miért hazudnak? vagy ennyire nem tudják a valóságot? kezdjük ott hogy ha diktatúra lenne és nagy szegénység akkor nem a legújabb Iphone-nal írnák ki hogy "Jajj... mekkora diktatúra van jajj... mekkora szegénység"


Régen a szovjet uralom alatt ha a saját házadba azt mondtad hogy rossz a rendszer és ha meghallotta a szomszéd vagy valaki akkor jött az AVH és vagy agyonvertek vagy megöltek, ma milyen következménye van annak ha a KÖZÖSSÉGIMÉDIÁBAN szidod a fideszt? semmi... kapsz párezer likeot és pár új követőt, ENNYI! régen az emberek zsíros kenyeret ettek és gazdagnak számított aki tudott venni 1 TV-t ma meg mindenki MÉG A GYEREKEK IS márkás ruhákban járnak és 100-200-300 ezres telefonokkal... nem zsíros kenyéren és vajas kenyéren él a nép mint régen! ez nem a fidesz érdeme nagyrészt igen DE hasonlítsuk már össze hogy egyes emberek miért is sírnak? nem tudják se azt hogy mi az a diktatúra se azt hogy mi az a szegénység és ők sírnak a legjobban... kész vicc az egész! igen vannak szegények napjainkban is és igen a fidesznek ott volt a kötelező oltása de attól még ne hasonlítsuk észak koreához mert az agyam megáll...


Írom ezt annak ellenére hogy én NEM vagyok fideszes! ezt szeretném kiemelni! tolvaj a fidesz? igen lehet rájuk mondani, álnemzeti? igen lehet rájuk mondani DE NINCS DIKTATÚRA ÉS NINCS HATALMAS SZEGÉNYSÉG!


Szerintetek ezek az emberek tudatosan hazudnak vagy ennyire nem látják a valóságot? vajon ezek az emberek mit szólnának ha kínában vagy észak koreában kéne élniük? Kínában letiltják a fizetésed ha rosszat írsz az elnökre, észak koreában meg is ölnek érte! sok országban a gyerekek se tudnak mit enni nemhogy a legújabb iphone telefonokat és márkás ruhákat vegyenek...



tegnap 13:41
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
OLVASSÁTOK EL MIELŐTT KOMMENTELTEK! nem vagyok kíváncsi olyan kommentekre "Orbán diktátor Magyar Péter jó" ennél több érvet akarok és nem a fidesz - tisza vitába akarok belemenni hanem csakis a hazugságba miszerint a fidesz diktátor és hatalmas szegénység van az országba
tegnap 13:43
 2/30 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem hit, ez tény kérdés.

A hit az, hogy elhiszel egy olyan képzeletbeli barátot aki borrá változtatja a vizet és feltámasztja a halottat.

tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Édes kis fideszes báránykám. :)
tegnap 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3


Leírtam hogy nem vagyok fideszes de várom az érved miért van diktatúra és szegénység? elvégre hétköznap 13:46 kor van időd egy okostelefonnal támadni a fideszt... ez melyik szegénységre és diktatúrára jellemző?

tegnap 13:46
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

Én nem vagyok Tiszás, sosem szavaznék egy olyan emberre, akinek 2 évtizedig, semmi baja nem volt a rendszerrel.

De 0rbán diktátor és hazaáruló.

Magyarország, meg ruszki rendszerű diktatúra.

tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5

Miért? írd le miért van diktatúra! tudod mi az a diktatúra egyáltalán?

tegnap 13:48
 7/30 anonim ***** válasza:
20%

#4 Értelmes beszélgetést próbáltál kezdeni olyanokkal akik pont egy teljesen valótlan állítást harsognak mér évek óta.

Nem fog sikerülni, csak olyan válaszokat kapsz tőlük, mint ez első kettő.

Ha képesek lennének másra akkor eleve nem diktatúráznának.

tegnap 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

#4 nem okostelefonnal és nem Magyarországról írok, a többi stimmel. :)) Értelmes választ nem nagyon van értelme adni neked, ha érdekelne a valóság akkor megnéznéd a KSH által publikált medián fizetést, ami totál torzít, mert önkényesen nem számolnak bele embereket hogy szebb legyen a szám, és még így is nevetségesen alacsony európai összevetésben. De nézhetjük az inflációt, ami Magyarországon nagyobb volt, mint a környező országokban, nézhetjük a fogyasztást, ami már nagyobb Romániában is, meg nézhetünk millió dolgot, de te úgyis eldöntötted már, hogy ezt ami Magyarországon van nem hívod szegénységnek, szóval tök felesleges. Ők meg úgysem fognak gyakorin válaszolni:


[link]


Várom a hasonló street view linket Ausztriából. :)

tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező, látod ez itt a baj, a Tiszaások birkáznak, fröcsögnek , tényként közölik, amiről fingjuk sincsen...

Tulajdonképpen ha jól belegondolunk, nincs semmi meglepő ebben, pont olyanok, mint a Messiásuk!!!

tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

Alkotmány és választási rendszer átalakítása: A 2011-ben elfogadott új alaptörvény, valamint a választási törvény módosításai kedveztek a Fidesznek, és megkönnyítették, hogy aránytalanul nagy parlamenti többséget szerezzenek.

Médiakontroll Az állami és a magántulajdonú média nagy része Fidesz-közeli kezekbe került, ami lehetővé tette, hogy a kormányzati narratíva domináljon a közbeszédben, miközben a független médiaforrásokat marginalizálták.

tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!