Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok, miért olyan...

A magyarok, miért olyan nagyvonalúak, hogy a nyugati országok népességéért éjjel-nappal aggódnak, miközben a saját népességük csökkenése, nem érdekli őket?

Figyelt kérdés

ma 14:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hogy a fenébe ne válaszoltam volna, modntam, hogy nem kritizálom, csak nem értem, hogy a magyarokat, miért érdekli jobban az, hogy mi történik más országokban, mint a sajátjukban, mikor ott sincsenek rendben a dolgok.

A kérdés nem a kérdező személyéről szól.

ma 14:48
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

#11 Ez egy sima, eldöntendő kérdés, amire vagy IGEN vagy NEM a válasz és te nem válaszoltál sehogy.

Harmadszorra teszem fel a kérdést. Te talán nem vagy magyar?

Ne azt írd le megint, hogy blablabla válaszoltál, hanem Te magyar vagy vagy nem vagy magyar.

Mivel TE "a magyarok" címkével jellemeztél valakiket, magyarul, a válaszhoz tudni kell, hogy te valaki másokról beszéltél mert te nem vagy benne, nem vagy magyar, vagy saját magadról - mivel magyar vagy.

ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A kérdés negyedszerre, ötödszörre, sőt, hatodszórra sem rólam szól, nem én vagyok a kérdésem tárgya.

A kérdésem úgy szól, hogy A magyarok, miért olyan nagyvonalúak, hogy a nyugati országok népességéért éjjel-nappal aggódnak, miközben a saját népességük csökkenése, nem érdekli őket?


erre várnék válaszokat és nem az én személyemmel kapcsolatban, ezeket a továbbiakban ignorálni fogom.

ma 14:57
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom a Schmidt Máriás agymenés sarkallt a kérdés kiírására. [link]

Egyetértek az eddigi válaszolókkal abban, hogy kár volt a "fideszesek" szót "magyarok"-ra cserélni, mivel a nyugat problémáin nyammogás egy az övéknél háromszor mélyebb pöcegödörből ősi fideszes szokás, nem pedig összmagyar, tehát a kérdésnek is csak ebben a formában lett volna értelme.

A válasz pedig az, hogy amíg a Rogán művek szerint ez egy működő panel, amire vevők a szavazóik, addig ezt fogják nyomatni, függetlenül attól, hogy a tájékozottabb, nyugati és magyar adatokat ismerő közönség számára nevetségesen hangzik.

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igazából, ma is láttam egy olyan kérdés kiirást, ahol úgy kritizálták Németországot, mint valami fertőt, meg népességcserét emlegettek, közben, meg Magyarország az, ahol egyre csökken a népesség és ezzel senki, de senki nem foglalkozik, az ég világon. És nem értem, hogy, ha Németország problémáit egy pillanat alatt megoldanák, akkor a magyarokért, miért nem, ahol ráadásul még lehetőségük is lenne erre.
ma 15:05
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Csak Orbán agódik meg fidedzes bér komentelők Orbán már világ politika érdekli semmi más.Aki meg magyországon él az zsira szált penészes korházba mehet tűzijátékot nézni a korházba.Mert kezelni nem fogják ha csak nem politikus akkor mehetne vip szobába
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
A magyar nem igen aggódik a reggeli kávé/feles és a doboz cigi meglétén kívül. Legbelül szerintem a legtöbb ember mélyen leszarja, mi történik a világban. Ezek a témák csak napi dühöngőnek jók.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A magyar bele van fáradva ebbe a 14 évbe, így nem érdekli már, hogy mi is van itt.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!