Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok, miért olyan...

A magyarok, miért olyan nagyvonalúak, hogy a nyugati országok népességéért éjjel-nappal aggódnak, miközben a saját népességük csökkenése, nem érdekli őket?

Figyelt kérdés

ma 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
A kérdés teljesen hibás, egyrészt ez nem nagyvonalúság, másrészt egy embert több dolog is érdekelhet.
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hibás, tévedni emberi dolog és mivel ember vagyok, én is tévedhetek.

De, ettől én még azt látom, hogy a magyarok mindent megtesznek a német és francia lakosság megmentése érdekében, miközben a magyarok sorsa, semennyire sem érdekli őket.

ma 14:21
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A nyugati országok köszönik szépen jól vannak, jön az utánpótlás a keleti-blokkból:

https://www.youtube.com/shorts/uhTK8uSi3PE


Németországért még aggódhatunk, hogy néptelenedik, de sokkal inkább magunk miatt kellene aggódnunk.

ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

A kérdés kiírók miért olyanok, hogy kitalálnak valami hülyeséget majd kiírják kérdésbe hogy "A magyarok miért...." miközben ez egyedül az ő fejükben van így?

A magyarok nem ilyenek kérdező.

ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

#2 "De, ettől én még azt látom, hogy a magyarok mindent megtesznek a német és francia lakosság megmentése érdekében, miközben a magyarok sorsa, semennyire sem érdekli őket."

Mi az a "

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

#2 "De, ettől én még azt látom, hogy a magyarok mindent megtesznek a német és francia lakosság megmentése érdekében, miközben a magyarok sorsa, semennyire sem érdekli őket."

Mi az a "minden" amit megtesznek "a magyarok"?

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Olyan nagy büszkeséggel kritizálják a nyugati országokat, mintha nem lenne holnap, és olyan tökéletességgel oktatják ki őket, mintha a magyar népességszámokkal és a magyar körülményekkel paradicsomi életet biztositanának a magyarság számára. Közben meg azt látni, hogy soha nem látott mértékben csökken a születés és többen halnak meg Magyarországon, mint születnek.

Én azt látom, hogy a magyaroknak nem igazán van alapja más országokat kritizálni, mivel a saját gondjaikat sem tudják megoldani.

ma 14:33
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

#7 Te talán nem vagy magyar?

Úgy beszélsz a magyarokról, mintha azok tőled teljesen távol álló külön népcsoport lennének valahol.

TE vagy az aki azt hiszed hogy valakik ilyenek és TE vagy az aki ezekre a valakikre "A magyarok" jelzőt használod.

Ismétlem, a magyarok nem ilyenek. Ráadásul te vagy az aki minden bizonyíték nélkül kritizálsz másokat. Mi lenne ha megmutatnád, hogy "a magyarok" mit mondtak pontosan, mikor és kiről!

ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oh, távol áll tőlem a kritizálás, én csak nem értek dolgokat, ahhoz, csak van jogom, nem?!
ma 14:43
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

#9 Van hozzá jogod. Ahogy válaszolni is van jogod, de még sem sikerült.

"Te talán nem vagy magyar?"

ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!