Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyaroszágon jobb a közbizton...

Magyaroszágon jobb a közbiztonság mint a nyugati országokba?

Figyelt kérdés
Itt garantálta a köztéve , hogy nem fognak mifránsok bűnözni.
aug. 14. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Budapest kb olyan közbiztonságilag mint bármelyik rosszabb nyugati nagyváros, meg elcigányosodott falvak kb hasonlóak mint a nyugati migránsgettók.


De szerintem vidéki nagyvárosok már amelyik (vagy ahol én lakok) eléggé nyugisak.

aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy MO-on nem migránsok fognak bünözni, de van elég "saját termés", akik megteszik helyettük.

A közbiztonság garantáltan nem jobb MO-on, csak egyesek ezzel akarják az embereket megvezetni

aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem, az hogy van egy rossz stockholmi vagy párizsi kerület, nem jelenti azt hogy rosszabb a közbiztonság.
aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó jól mondja, nem a migriktől kell félni. Tele van az ország drogos, bűnöző cigányokkal, akikkel semmit nem tudnak/akarnak kezdeni. A közelünkben van egy melósszálló (11.ker). Ott korábban ukrán vendégmelósok laktak, semmi baj nem volt velük. Most vmiért kokerókat telepítettek oda, és nonstop megy a piálás, hőzöngés, ordibálás, kötözködés. Már többször írtam a polgiéknak, nagy ívben sz@rnak az egészre, Újbudán! Na elmennek mind a retekbe.
aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem jó. Nyilván ezt egy hétköznapi ember nem érzi aki csak átsétál az utcan, ezt csak az tapasztalja aki konkrétan valami drogos, maffia retinegerek mellett lakik, akik este 10kor kezdenek el duhajkodni amikor te aludnal mert reggel 6kor melo. Ha meg rájuk hivod a rendőrt annyit mondanak hogy nem tudnak mit kezdeni a cigok meg be is törnek hozzád rendszeresen... Az a baj hogy a magyar törvény nem az áldozatot védi, hanem jogokat ad a támadónak. Nem tudom hogy mondjuk a francia törvény mennyire engedi az önvédelmet...
aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%

Pontozzatok le nyugodtan, de szerintem nagyon jó itthon a közbiztonság. Nyilván vannak gáz helyek, de nem találtok a világon olyan helyet, ahol ne lenne soha semmi probléma. Emberi természet ellen nem lehet küzdeni.

Azok, akik azt mondják, hogy rosszabb nem jártak még külföldön több országban.

aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

#20:22

Le is pontozlak mert fogalmad sincs semmiről. Te is csak az a tipikus utcán gyorsan átszaladok napközben tipus vagy és azt mondod, hogy hmm de jó a közbiztonság...

aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Te pedig gondolom nem jártál még egynél több országban. :)
aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Nyugaton a friss bevándorlók okozzák a problémát, itt az 5-600 éve érkezett bevándorlók.
aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Bírom az ilyen tipikus egybites rasszista megjegyzéseket. Mintha a fehér nép annyira tökéletes lenne. Végül is a történelem során MESSZE a legtöbb vért mi ontottuk. :)
aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!