Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik nyugati országba...

Melyik nyugati országba érdemes mostanság elköltözni?

Figyelt kérdés
Sajnos ami nálunk folyik az elég szomorú, a közhangulat is nagyon lent van. Így szerintem lassan költözünk. Ausztriába érdemes menni? 2-3X nagyobb fizetés ott alap, nem?

aug. 26. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én Svájcba megyek majd, mert ott vannak rokonok.
aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Én Ausztriát választottam, de csak azért mert haverjaim után jöttem, tehát szociális okokból. De anyagilag lehet jobb lenne Németország, Svájc, mert itt Ausztriában "csak" 3x annyit keresek mint Magyarországon kerestem ugyanazzal a munkával.

Németországban, Svájcban kereshetnék 4x-8x annyit.


Szóval, hogy hova érdemes költöznöd, egyszerű: ahol a legjobb ajánlatot kapod, a legtöbbet tudod félretenni, abban az esetben ha nincs más okod arra hogy máshova költözz (mint nekem).

aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Kanada
aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Svédbe. Ott is Malbőbe
aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dongaben ***** válasza:
70%
Ha mindenképp menni akarsz, akkor Ausztria nem rossz választás. Közel van, ha hazajönnél rokonokhoz, jobbak a bérek, a szociális háló is fejlettebb, mint nálunk, és ennyi. Ha én mennék valahová, akkor Északra, Finnországba. Svédországban dolgoztam 1 évig ( Jól el voltam.), de oda nem költöznék, mert egy "lepratelep" lett a migránsok miatt...:(
aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is valamelyik alpesi országba mennék, ha mennék és mindenképp vidékre.
aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Maradj a valagadon inkább
aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ausztria, Ausztrália, Bajorország, Írország, Kanada, Liechtenstein, Norvégia, Svájc; USA északkeleti államai, Új-Zéland.
aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
+ Dánia.
aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Kellemes, nyugis, szép helyek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!