Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy jó genetikájú...

Támogatnád, hogy jó genetikájú férfiket alkalmazzon az állam nők megtermékenyítésére?

Figyelt kérdés
Bármely nő lefeküdhetne velük azzal a feltétellel, hogy vállalja a terhességet.
tegnap 22:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hármat lépsz el a géptől és már lihegsz
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De a nő ha gyereket akar, akkor így is - úgy is megdugatja magát valakivel, szóval inkább dugassa meg magát egy jó genetikájú férfival.
tegnap 22:33
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

12.

Nem!

tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Először megkaptam, hogy csak feltaláltam a spermadonorságot, most meg tömegesen akarjátok betiltani (ezek szerint) a spermadonorságot. Döntsétek már el, szánalmasak vagytok.
tegnap 22:34
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
mondjuk te 100%, hogy nem vagy jó genetikájú mert az agyad az akkora mint a békának, ugyanis a szexnek nincs köze a szaporodáshoz mert ha jó lenne a genetikád meg az agyad is jól működne de nincs agyad, akkor a kérdést inkább úgy írtad volna ki hogy csak azt szaporodhasson
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez majdnem a nácizmus lenne.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nők számitanak az összes sorozat gyilkosnál volt egy beteg anya.A gyilkosok mind okosak voltak de mivel egy szülö anyuka nevelte rosszul és ez lett a vége.Szerintem az egyedül élö szülökre kéne nagyob figyelem.
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jesszus, az emberek így is úgy szaporodnak mint a nyulak, a nyáron meg már nem lehet megmaradni, olyan hőség van. Hova akarsz még több kölköt a természeti katasztrófák meg elmebajosok háborújának világába? Inkább be kéne tiltani a szaporodást vagy erősen korlátozni. Aki belerángat önként egy vagy több embert ebbe a fosba az komplett őrült.
ma 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én vállalom a tenyészbika szerepét. Jó a genetikám vagy mi.
ma 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!