Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi, hogy igazából...

Más is úgy érzi, hogy igazából csak reménykedünk, de egyébként egy kbsztt diktatúrában élünk, ahol nem váltható le a jelenlegi garnitúra ?

Figyelt kérdés

Én most is ezt érzem, hogy teljesen milyen párt vagy formáció indul és hiába szavazunk rá , az eredmény ugyanaz lesz, mint hosszú évek óta , egyszerűen azért , mert én ezt egy kiépült diktatúrának látom, ami egy baromi durva mélyállammal van megtámogatva...


Ki miért nem reménykedik vagy ki miért igen mégis ?



szept. 18. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos így van. Nem vagyok benne biztos hogy lehet ellene bármit is tenni.
szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

A számok azt mutatják hogy a szavazásra jogosult állampolgárok 30 százaléka tartja hatalmon a fideszt és biztosít neki parlamenti kétharmadot.


Tehát annak a politikusnak aki le akarja váltani a fideszt a szavazásra jogosult állampolgárok 70 százalékából kell megtalálnia a szavazóbázisát.

Én úgy érzem hogy az ellenzéki politikusok balf.szsága miatt nincs kormányváltás.

szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

én ezért nem élek már ebben

elköltöztem, a többi a ti bajotok nem az enyém

szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
szokjátok a 430-as eur árfolyamot, jó lesz az nekem mikor nagyritkán rendelek otthon kaját, legalább nekem olcsóbb
szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ameddig a Kádár népe élni fog, addig nem lesz változás...
szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Igen, vannak még hozzás hasonló elmeroggyantak.
szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

#2

Rosszul számolsz. 2022-ben 3.060.706 ember szavazott a Fideszre ez az ország lakosságanak kb. a 30%-a, nem választásra jogosult állampolgároké.

De a Fidesz hatalmon maradása jól ki lett találva. Minél jobban fel fel van szalámizva az ellenzéki oldal, az annál kedvezőbb a Fidesznek, nem véletlen van ennyi kamupárt/törpepárt. A választási rendszer, szavazókörök határai is a Fidesz érdeke szerint lett átírva, és akkor ott van még a propaganda, riogatás, emberek átverése, amit díjazni lehetne, olyan mesterien csinálják. És még lehetne sorolni. Szóval ezeket először is mind fel kéne számolni, hogy a Fideszt le lehessen győzni.

szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

"Egy diktatúrát nem muszáj leváltani, elég ha a diktátor beleivel kötik fel a rendszer főbb haszonélvezőit a lámpavasra."


Nincs annyi bele.

szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

#8!


Nem számolt rosszul, mert nem is számolt.

Csak azt mondja, amit a ballib propaganda harsog. Távol áll tőle a gondolkozás.

szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Választásra jogosultak : 8 215 304

fidesz kdnp listás szavazatok száma : 3 060 706

Ez 37%-a a választásra jogosult polgároknak. Nem magyarország lakosságának.


forrás : [link]

szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!