Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hosszú Katica a NER Lady MUSZ...

Hosszú Katica a NER Lady MUSZ elnök akar lenni és azért állt bele az úszószövetség jelenlegi vezetésébe?

Figyelt kérdés
aug. 6. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sportszerető ember vagyok, az első gyerekkori emlékeim egyike Egerszegi Kriszta aranyérme. Azóta nézem a nyári és téli Olimpiák mindegyikét és millió más sportágat is. Sportszeretőként irom ezt, úgy, hogy alapvetően tisztában vagyok azzal, hogy mit jelentett egykor a sport ennek az országnak és, hogy milyen eredményeink vannak!

Ezt azért fontos hangsúlyoznom, mert a politika iránti gyűlöletemnek van alapja és nem tiszta fóbiából fikázok mindent.

Szóval, az a helyzet, hogy a magyar politika, teljesen megerőszakolta a magyar sportot és a magyar sport bűne, meg az, hogy gátlástalanul hagyta, hogy ez megtörténjen. Egy jó 10 évig nem látszódtak -fenéket, akkor is voltak botrányok a siszövetségtől kezdve a teniszen át a sakkig-. Most, hogy elfogyott a pénz, kártyavárként dől össze az, amit eddig csak a politikai lojalitás tartott össze. A kormány, mint az országot, a sport nagyrészét is magára hagyta teljesen. A focin túl kb mindenhonnan elvonták, vagy megszüntették a támogatások többségét és, amikor kiabáltak sokan, hogy nem állami támogatásokból kellene a sportot eltartani, hanem piaci alapon, akkor pontosan erre gondoltak, mert ez lett a vége.

Az, hogy egy Milák Kristóf úgy veszik össze a szövetséggel, hogy hivatalosan semmit sem tudnak róla, hogy egyáltalán készül-e, aztán ott van az Olimpián és információ nélkül, mégiscsak összeszed egy ezüstöt és egy aranyat, az azt jelzi, hogy gond van, ugyanigy gond van a boxnál, a vivásnál, a kajak-kenunál. De ugyanigy gond van a teljes magyar sporttal. A politikának teljesen ki kellene belőle szállni, mert vége van.

aug. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!