Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha népszavazást tartanának,...

Ha népszavazást tartanának, támogatnád-e az egyházak állami támogatásának teljes eltörlését?

Figyelt kérdés

szept. 13. 11:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Támogatnám.

Ha van rájuk igény, akkor fizessék az egyházak müködését a hívek.


Jelenleg az egyházak propagandagépezetnek, fidesz szócsőnek vannak használva.

És ezért jól meg is fizetik őket, meg még a pedofilokat, burnyákokat is kitüntetik.

szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Ha nem, könnyebben bevonják a politikát. Lásd most is ezt csinálja a fideszt, Bese az egyik példa

szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
69%

Nem, az egyháznak eleve nem lenne szabad semmilyen állami feladatot ellátni.

Mivel most megteszi, ezért jogos az állami támogatás, de ahogy fentebbe írtam, ez eleve egy rossz alaphelyzet.

szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%

Bizonyos feltételekkel.


A műemlékeket gondozza az állam templomok keresztek stb.

Az egyházi fenntartású iskolák kerüljenek vissza állami fenntartás alá.

Világnézetileg semleges oktatás - a gyermek és szülei dönthessék el milyen iskolát választanak nem az állam és az egyház szóljon bele azzal, hogy nincs másik a környéken csak egyházi.

szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6%

Nem. Ateista vagyok, de a keresztény értékeket tisztelem.

Az egyház állami feladatokat is ellát, tehát jár nekik a pénz.

Aki el akarja törölni annak nem jutott el a borsónyi agyáig, hogy a piaci részt azonnal be fogja tölteni az iszlám.

Tehát úgy is fel lehetne tenni a kérdést, hogy akarod-e, hogy Magyarország iszlám állam legyen.

szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
Akik a #2-es válaszomat lepontozták, mit éreznek? Ez egy szubjektív, eldöntendő kérdés, amire kétféle válasz lehetséges, igen, támogatom, vagy nem támogatom. Azzal, hogy én nemmel válaszoltam, a lehető leghasznosabb választ adtam a kérdésre. Mégis ki az az elmeroggyant aki szerint egy eldöntendő kérdésre adott nemleges válasz egyáltalán nem hasznos???
szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

7-es.

Tartasz tőle, hogy az ateisták, keresztények és zsidók áttérnek az iszlám hitre?

szept. 13. 12:23
 10/29 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!