Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha népszavazást tartanának,...

Ha népszavazást tartanának, támogatnád-e az egyházak állami támogatásának teljes eltörlését?

Figyelt kérdés

szept. 13. 11:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%

7# Ott rohadjon meg az összes gyerek erőszakoló undorító patkány, akik átvették az államtól a gyermekvédelmet vagy állami feladatokat látnak el.


Gyakorlatilag a kormány a papokra mutogathat mindenért ami a gyerekekkel történik és bármit megtehetnek az árvaházakban, egyházi iskolákban.


Undorító.

szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

Ateista vagyok, én nem tudok áttérni az iszlám hitre, hiszen nekem nincs vallásom. Maximum felvenni tudom, ha úgy döntenék...


tiszta szerencse, hogy minden vallásról ugyanúgy gondolkodok, megkülönböztetés nélkül, ezért vagyok ateista.

szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%

Hogy jön ide az iszlám? Az egyház nem tud megélni piaci alapon? Akkor szerezzenek több hívet, szerezzenek támogatást a híveiktől vagy takarodjanak vissza a vatikánba.


Ne az állam tartsa már el a pedofil papokat fél városokat nekik ajándékozva az adómból.

szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, pontosan mi van a törvénytervezetben.

Én csak kicsiben látom, helyi szinten, hogy az állam nagy melldöngetve támogat pl. templomfelújításokat, óvodák építését, egyébként a tényleges költség kb. 15-20%-át kifizetve (a többi hívek adománya, egyházmegye adománya), de úgy adják át aztán a felújított épületet, mintha csak ők fizették volna. És emellett "cserébe" elvárnak bizonyos dolgokat, pl. az egyébként vallásukat nem gyakorló önkormányzati fideszes képviselők pereputtyát felvegyék az egyházi óvodába, akár annak az árán is, hogy egyébként vallásos családok gyerekei kiszorulnak.

Nem túl jó üzlet ez, pl. az ilyen támogatásokat nyugodtan beszüntethetnék.

szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%

13# mivel felismerem a válaszolót, csak egy szokásos fideszes troll.

Gondolom migráns miatt próbálja átmosni az agyatokat xdd

szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem érti, hogy hogyan jön ide az iszlám, annak javasom, hogy foglalkozzon kicsit külpolitikával. Nézze meg, hogy pl. a németeknél mi történt az elmúlt években.

Nem kell áttérni az ittenieknek az iszlámra, csak ha mi szépen megvonjuk a támogatást a keresztény egyháztól, akkor azt át fogja venni az iszlám. A templomokat pedig le fogják rombolni. (Nyugaton éppen ez történik.)

Most nagyon szépen kiállunk a kisebbség mellett, már karácsonyfát sem állítunk, aztán amikor az iszlamisták lesznek többségben, akkor majd ők is ilyen liberálisak lesznek... gondolják az elmeroggyant libsik.

A valóság ezzel szemben az, hogy aki már kisebbségben is aránytalan jogokat harcolt ki, az kőkemény tisztogatást fog végezni, ha többségbe kerül.


Azt se felejtsük el, hogy évszázadokon át a kereszténység jelentette a kultúrát Európában. Én nem szeretnék egy templomk, festmények nélküli európát, mert a képzőművészet és az építészet világnézetektől függetlenül érték.

szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
67%

ma 13:54


Németországban csökkent a muszlimok aránya.

szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%

16# a szeretett orbán roma királyod beengedte a rengeteg migránst 2015-tól, sőt nemrég elengedte 3 ezer embercsempészt is (nagyrésze migráns).

Az neked rendben van? :)

Ráadásul itt lakok a határ közelében, lófaxt sem csinálnak, sőt rendszeresen járok szerbiába biciklizni, 2 éve nem láttam migránst se :D

Néha néha vannak, de azt max erdős résznél szoktak próbálkozni. Csak hát a a fidesz média mindig teljesen elferdíti a valóságot :)

OV mondta Tucker Carlson-nak, hogy egyetlenegy migráns sem engedett át :D

Na a lófaxt... :D


És iszlám vallás csak akkor lesz, ha engedjük :D

itthon biztos nem lesz

szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
20%

#16!


Mivel az eleján is hazugsággal kezdesz, feltételezem, hogy végig hazudsz.

Jó bolsihoz méltón egybemosod a legális bevándolrólat az illegális migránsokkal. Jó lenne tudni, hogy hülye vagy, vagy csak próbálod a csúsztatásokkal átverni az emberekt.


Persze, kerítés sem épült. :D

Szerintem te nem Szerbiába jársz át.


Iszlám akkor nem lesz itt, ha nem engedjük. A ballib pártok hagyományosan keresztény-ellenesek. Szerinted mi lenne, ha ők nyernének?

Ugyanaz, mint a németeknél.

szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagy semmi, nyomod a megafon stílust :D

Mindig hazudsz :D

szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!