Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tiszások miért szeretik a...

A tiszások miért szeretik a fideszt ennyire?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit! én egy érdekes kérdéssel fordulok felétek, pszichológiailag lehetséges hogy a tiszapárt szimpatizánsok szeretik a fideszt? egy érdekes elmélettel állok elétek és kíváncsi vagyok ti hogyan látjátok!



Kezdjük azzal hogy az ellenzék utálja, gyűlöli a fideszt! így elég egyértelmű hogy az ellenzékben nem volt fideszes hangulat mert mindenki utálta a fideszt ott, szóval egy Gyurcsány által vezetett DK-t vagy egy momentumot nem lehetett megvádolni azzal hogy fideszesek lennének viszont jött Magyar Péter és minden megfordult! ő több mint 10 évig a fideszben volt és sok dologban hasonlít is Orbánra és a fideszre! kezdjük azzal hogy nem mer kiállni vitázni, sok helyre sokszor hívták már meg de ő megfutamodott pont úgy ahogy Orbán sem mer kiállni vitázni mással és emiatt nagy köpködés megy felé JOGOSAN! aztán ott van a hazugságaik amikkel mindketten buktak már le párszor, nekem a gátas helyzetnél tűnt fel hogy mindketten futottak a gátra és ugyanazt csinálták, kampányoltak és politikai hasznot húztak belőle... Szóval elkezdtem gondolkodni és ahogy írtam több hasonlóság is van köztük amellett hogy 1 évtizedig 1 oldalon álltak! Orbán is többször átállt, Újpesti drukker volt aztán fradista lett, KISZ es volt aztán liberális majd konzervatív lett és ugyanígy Magyar Péter is volt jobboldali konzervatív fideszes most meg baloldali megmondó ember, pont mint Orbán! ugye írtam már a hazugság - nem mer vitázni menni dolgokat, de emlékezzünk vissza hogy Orbán is sovány volt mielőtt megválasztották volna pont úgy mint most Magyar Péter (bár ez kicsit vicces hasonlóság de tényszerű)... A lényeg hogy egy ember aki gyűlöli a fideszt az miért szavazni egy exfideszesre aki még hasonlít is Orbánra? itt jön az elméletem!



Szeretik a tiszások a fideszt! ezaz elméletem, és hogy miért is? nem vagyok otthon a pszichológiában de amikor olyan embereket látok akik mindenben Orbánt látják azoknak az élete tönkremenne ha a fideszt leváltanák éppen ezért akarják úgy gyűlölni a fideszt hogy egy másik fideszre váltanák le hogy aztán azt is lehessen köpködni! képzeljük el azokat az embereket akik még a duna áradásában is Orbánt látják "fújj orbán ez is te miattad van" (igen vannak ilyen kommentek) akik képesek a saját hazájuk ellen szurkolni "orbán botlábúi vesztenek haha!" (ilyen kommenteket is láttam már) ezekkel az emberekkel mi történne Orbán nélkül? a gyűlölet annyira a részükké vált hogy enélkül nem tudnák a frusztrációikat kiadni és nem tudnák hogy merre hogy mivan... éppen ezért akarnak 1 ugyanolyan rossz kormányt akit aztán szintén lehet köpködni! ha úgy tetszik a fideszt a fidesz 2.0 váltanák le mert a bennük élő gyűlöletet táplálni kell!


Szóval összegezve: a megkeseredett, gyűlölettel teli emberek annyira szeretnek utálkozni hogy egy újabb fideszt akarnak kiemelni pszichológiailag.... nyilván ez nem minden tiszásra érvényes de sokakra igen SZERINTEM! ti mit gondoltok? lehet benne valami? elvégre még a Mi Hazánkban is a fideszt látják miközben ott mosolyog a 10 évig NER rendszerben élő Magyar Peti a tisza csúcsán... kicsit vicces... éppen ezért is ez az elméletem! a tiszások a fideszt akarják újra megválasztani, a fidesz kettő pont nullát!


Na de ti mit gondoltok?



ma 13:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Sok másban is hasonlít Magyar Péter Orbánra, csak párat írtam le de gondolom ti is észrevettétek már
ma 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Senki se szereti a Fideszt, nem csak a Tiszások. :) Maximum csak azok akik belőlük élnek.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Ha nem szeretitek akkor a fideszes Magyar Pétert miért szeretitek?

ma 14:08
 4/7 Fsms ***** válasza:
Ekkora troll kérdés. Látom a Fidesz aggódik.
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Ez nem troll kérdés, olvasd el a kérdésem és rájössz a lényegre! ha annyira nem szeretitek a fideszt akkor miért szavaztok a FIDESZES magyar péterre? de úgy néz ki 1 átlagos tiszás nem tudja értelmezni amit olvas ezek szerint...

ma 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy ha egy lapra fel kellene írni olyan állításokat, ami miatt a Fideszhez kötik esetleg, akkor sokkal több és súlyosabb érv van a Tisza párt mellett, mint a Mi hazánk mellett. Mégis a propaganda brutális erejével ezt elmossák az agyakba, és azt hiszik valódi ellenzéki párt lehet. Az emberek olyanok mint a birkák és jól láthatóan terelik őket az egyik karánból a másikba.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy a Tisza olyan lenne, mint a Fidesz. Ami hasonlóság van, az az ügyes kommunikáció. Ez viszont hasznos és szükséges, ha nyerni akarunk. Hiába szimpatikus például a Momentum, ha képtelenek meggyőzni az embereket. Így egyszerűen soha nem fognak a hatalom közelébe kerülni, így nem tudják megvalósítani az ötleteiket. Ami pedig nagyon fontos még a Tisza pártnál, hogy jól kommunikálnak, ugyanakkor a debil kétbites és legfőképp az uszító kommunikációját nem vették át a Fidesztől.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!