Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tiszások! Számít nektek, hogy...

Tiszások! Számít nektek, hogy valójában az a család irányítja a Tisza pátot, akiknek köszönhetően fordult el a Jobbik a magyar érdekek képviselésétől?

Figyelt kérdés
[link]
tegnap 09:31
A kérdező szavazást indított:
Ha a Tisza párt fog felakasztani, akkor is azt fogom kiabálni, hogy ÉLJEN A TISZA!
Nem baj, hogy nem a magyar érdekekért harcolnak, a lényeg hogy leváltsam a Fideszt!
Aggódom, hogy ilyen emberek irányítják a pártot, de kitartok a Tisza mellett!
Ennek tudatában nem fogok a Tisza pártra szavazni!
Mindig is tudtam, hogy kiket képviselnek, SOHA nem is szavaztam volna erre a pártra!
6 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
És neked számít hogy egy megrögzött konteós véleményét próbálod propagálni?
tegnap 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem, mert nem megyek el szavazni 2026-ba se, nem vagyok hajlandó egyikre se leadni a szavazatomat. Elegem van a főelvtársakból, és leszármazottaiból.
tegnap 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
De édes ez a Tóth Laci, hogy másokat a családjukkal akar besározni, miközben ő egy hazaáruló kommunista vérbíró dédunokája 🥰
tegnap 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Na ja.

Radnai László eszerint csodatévő képességgel rendelkezik, és egy csettintésére Vona Gábor politikai irányt vált. Aztán évekkel később feltűnik Magyar Péter mellett és egy újabb csettintésére Magyar Péter kiválik a Fideszből és annak ellenzékeként kezd politizálni.

Nem, véletlenül sem arról van szó, hogy Magyar Péter hócipője tele lett a Fidesz korrupt és mindenkin átgázoló szemléletével. Ugyan dehogy!


Esetleg föltenném a kérdést, hogy Toroczkai László mögött nem áll-e valaki/valami, aki/ami szintén így irányítja. Esetleg egy nagy párt, sok pénzzel, egyeduralkodó hatalommal....

tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
MP a nemzetközi globalisták és Soros irányítja valójában!
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]


Most néztem meg, basszus ez tényleg IGAZ!

tegnap 09:43
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
És az utolsó kommentemhez hozzá teszem, hogy 2RK szavazóként is tudom, hogy MP-t a globalisták irányítják. Tehát nem vagyok se Fidesz, se MHM, se MKKP szavazója.
tegnap 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

A kétbites konteóhívők imádják az ilyen "X család áll a háttérben" ostobaságokat, csodálkozom rajta, hogy a "paktum" szó nem került elő. :)) A valóság közben az, hogy Radnaiék egyszerűen reklámszakemberek egy jól meghatározható politikai ideológiával (európa-párti konzervatív jobbközép), és történetesen most a TISZA képviseli ezt, korábban meg a szélsőjobbtól elforduló Jobbik. Sajnos a valóság mindig unalmasabb, mint egy jó kis konteó. :)


A Mi Hazánk létezésének célja az ilyen kétbitesek pórázon tartása egy fidesz által kontrollált párt keretein belül, ezért csinál erről videót Toroczkai.

tegnap 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8


És miért is kellett 3 hónapig eltitkolni, hogy ki áll a Tisza párt mögött???

Ugyanmár...

tegnap 10:01
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

#9


És ez egy összefüggés szerinted?

Ugyanmár...

tegnap 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!