Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged nem zavar, hogy különböz...

Téged nem zavar, hogy különböző mondva csinált indokokkal évek óta rendeleti kormányzást tart fent?

Figyelt kérdés
Azt csinálnak mindennel, amit akarnak? Minek így ellenzéki képviselő?

ma 11:40
A kérdező szavazást indított:
Zavar. (Fideszes vagyok)
Nem zavar, bízok bennük. (Fideszes vagyok)
Zavar. (Tiszás vagyok)
Nem érdekel. (Tiszás vagyok)
Parlamenti párt szimpatizánsaként zavar.
Pártszimpátiától függetlenül nem zavar, hisz szükség van erre, háborús vészhelyzet van.
15 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
...a Fidesz? (elirtam)
ma 11:41
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem a rendeleti kormányzás zavar, engem a kormányzó az, aki zavar, nem kicsit, nagyon.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Rendeleti vészhelyzeti kormányzás Orbántól a tökéletes hatalmi koncentráció azaz az autokrácia megnyilvánulása. Semmi keresnivalója most a közéletben.

Az egyedüli vészhelyzet amit Orbán ránkszabadított gazdasági és erkölcsi válság.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Engem már nem, a hátralévő 1-2 évem csak kihúzom valahogy, sárgaföld alatt meg már mindegy. Gyerekek, unokák meg már pár ezer kilométerrel arrébb vannak.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne zavarna. Európában ez példátlan.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akit nem zavar, hogy pusztán 20 évvel a magyar demokrácia megszületése után ismét eljutottunk oda, hogy a parlament csak egy szép épület, és hogy az országgyűlés egy valódi hatalom nélküli, szimbolukus szerv, ahol csak úgy teszünk, mintha vitáznánk, döntenénk, miközben a valódi döntések zárt ajtók mögött születnek, az bármennyire is elcsépelt ez a szó, egy hazaáruló.


Aki aktívan részese annak, hogy ez az állapot létrejöhetett az az én szememben elárulta a magyar népet, és ha rajtam múlna minimum a hatályos Btk hazaárulásért járó büntetési tételeit kéne alkalmazni rá.

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#3, 6!


Előbb el kellene olvasni, hogy mit jelent a rendeleti kormányzás!

ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*30
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 miért, te nem tudod elolvasni? Azt szeretnéd ha mi magyaráznánk el neked?
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak felháborító a jogállami elveket tekintve, de még ráadásul sz@r is.

Államigazgatásban dolgozom, egy napról a másikra jönnek ki értelmezhetetlen jogszabályok, összehangolás más jogszabáyokkal nulla, kétértelmű, betarthatatlan. Ordít róla, hogy nem volt róla sem szakmai vita, sem normális jogalkotási mechanizmus, csak "át kellett nyomni mielőbb".

ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!