Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten belvárosban rengete...

Budapesten belvárosban rengeteg a bevándorló, zavar ez téged?

Figyelt kérdés

aug. 14. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Nem,teljesen rendben van.
Zavar,,igen.
Nincs is sok bevándorló.
Más.
32 szavazat
1 2 3
 1/25 Fsms ***** válasza:
22%
Már mindenütt ott vannak nem csak a belvárosban.
aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%
Nemtom, én a jó csajokat szoktam nézegetni, dehát kinek a pap, kinek a papné.
aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Honnan veszed, hogy melyikük bevándorló és melyikük nem? A homlokukra van írva? A belváros mindig is tele volt külföldiekkel.
aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod, hogy ki a bevándorló, ki a cserediák, ki a turista? De nem zavar. Hogy kicsit sok a csöves, az jobban zavar.
aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarnak mert egyrészt depressziós vagyok és a munkán és egyéb kötelezőkön kívül nem nagyon mozdulok ki otthonról de ha meg is teszem vagy motorral nyáron, rossz időben autóval teszem másrészt nem budapesten élek. Ugyanakkor ahogy segglyuka mindenkinek van, így véleménye is. Nekem az a véleményem hogy attól függ milyen bevándorlóról van szó. A kínaiak például csinálják a bizniszeiket és szarnak mindenkire valahogy nem az ő szokásuk megtámadni kifosztani kirabolni az embereket. (Hogy egymással mit művelnek és hogyan csinálnak egymásból "édeszszavanyú cilkét" arra nincsen senkinek nagyon rálátása) A probléma szerintem inkább az iszlám vallású bevándorlókkal van akik nagyon önérzetesen gondolkoznak magukról nem az a fajta népség akik olyan nagyon be akarnak illeszkedni szemben pl a kínaiakkal. Persze biztosan van kivétel de az igazi vallási fundamentalizmus ami JELENLEG a világban uralkodik néhány helyen az erősen kötődik az iszlám valláshoz (persze majd most jön pár emberke akik elmagyarázzák hogy ez a béke vallása de én már ehhez sajnos bem vagyok elég képzett. Tartja a régi mondás: "Ha valami úgy mozog mint egy kacsa, akkora mint egy kacsa és úgy hápog mint egy kacsa akkor az nagy valószínűséggel egy kacsa) Elég csak megnézni azokat a vallási fundamentalista indítatásból elkövetett brutális gyilkosságokat amiket ezek a bevándorlók követtek el el. Az őslakosok is követnek el dolgokat de hogy hogyisnem ahol megnő az iszlám bevándorlók száma ott a bűnözés is megnő.


Jómagam nem tartom magam fasisztának ha valaki ezzel vádolna. Nem mondon hogy nem kellene senkit beengedni. De elég keményen fel kéne lépni az iszlám vallási fundamentalislzmus ellen kezdve azzal hogy pl csak nyugati ember lehet imám aki képes a nyugati szokásokkal jogokkal etikettel összefüggően lehetőséget adni nekik hogy gyakorolják a vallásukat.


Amíg ők másképp tekintenek az ő muszlimságukra mint mi a kereszténységünkre addig nem lesz megoldás.

aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem mind bevándorló, nagyrészük turista. Engem csak az zavar, hogy ha bemegyek egy helyre angolul köszönnek és ha visszakérdezek, kiderül, hogy az illető nem tud magyarul. Magyarországon ez legyen alap szerintem, hogy az ügyféllel beszéljenek az anyanyelvén.
aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg teljesen jó hogy angolul köszönnek. Van egyetlen közös nyelv amit 2024-ben már illene mindenkinek beszélnie. Nem érzem úgy hogy ezen bárkinek is fenn kellene akadnia. Más ha valami fszom tudja milyen nyelven szólna, de angol....b+ angóól. Azért nem egy bonyolult nyelv. Ha te kimész mondjuk mit tudom finnországba akkor sem gondolom hogy a valóságtól elrugaszkodott gyakorlat lenne hogy angolul szolgálod ki a boltodba tévedőket de ezen szerintem ott senki nem akadna fenn.
aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a zavar a jó szó, de elgondolkodtat. Nyilván a belvárosban nem kell meglepődni ezen, mert sok a turista. De én Kőbányán élek és konkrétan több kínait látok már az utcákon mint magyart.
aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

"Nem a zavar a jó szó, de elgondolkodtat. Nyilván a belvárosban nem kell meglepődni ezen, mert sok a turista. De én Kőbányán élek és konkrétan több kínait látok már az utcákon mint magyart."


Mi az hogy látod?! Honnan tudod hogy kínai???! Mert pici á vájtszemű?! Pfejj rasszista!! Ő magyar is lehet!


(Vicc volt)


Szerintem meg addig örülj míg sok kínait látsz és nem svéd cserediákokat. Valamiért nem akkor mennek lefelé az adott környék ingatlanárai és nem akkor romlik a közbiztonság ha kínaiakat látsz sokat.

aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#10 Egyiknek sem örülök. Annak örülnék, ha Magyarországon Magyar embereket látnék. Nincs bajom a kínaiakkal, a helyzet zavar, hogy többet látok belőlük a lakóhelyemen, mint fehér embert.
aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!