Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten belvárosban rengete...

Budapesten belvárosban rengeteg a bevándorló, zavar ez téged?

Figyelt kérdés

aug. 14. 17:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%

"többet látok belőlük a lakóhelyemen, mint fehér embert"

Picit tágítsad a látókörödet! Nem csak az az egy-két utca a lakóhelyed, hanem az egész ország!

aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

"#10 Egyiknek sem örülök. Annak örülnék, ha Magyarországon Magyar embereket látnék. Nincs bajom a kínaiakkal, a helyzet zavar, hogy többet látok belőlük a lakóhelyemen, mint fehér embert."


De a magyarok nem szaporodnak...ez a vonat már elment

aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
Én örülök nekik, sokkal drágábban ki tudom adni nekik a lakásaimat, mint magyaroknak, és a probléma is kevesebb velük.
aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%
Aki a "nincs is sok bevándorló" gombot nyomta nem gyakran járhat mostanában a belvárosban. Nem hiszem, hogy a turisták állnak be baristának minden második kávézóba, meg pincérnek éttermekbe :))
aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
8)Ha turista vagy,nincs bent semmi ha angolul szolgálnak ki.De azért Finnországban is gáz lenne ha bemész Helsinkibe egy üzletbe és nem tud az eladó finnül. Azért az alap,hogy egy ország hivatalos nyelvén tudjanak veled kommunikalni
aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

"és a probléma is kevesebb velük"

Mivelhogy nem tudsz velük kommunikálni se, így nem érted, hogy egy csomót panaszkodnak. :))

aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

"Aki a "nincs is sok bevándorló" gombot nyomta nem gyakran járhat mostanában a belvárosban."

Vagy csak mást tippel, mint te: azt, hogy azok nem bevándorlók, hanem turisták.

aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
Engem minden ember zavar, az is aki nem bevándorló.
aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Jót tesz a turizmusnak aki pedig itt is tartózkodik az erős szűrőn megy át az OIF által (tudom, mert ott dolgoztam). Amúgy a többségük tud viselkedni. Szerintem a külföldiek kevesebbet szemetelnek, vandálkodnak, viselkednek megbotránkoztatóan, mint honfi társaink.

Legalábbis nem láttam még kínait a 4-es 6-os vonalon bedrogozva Nótár Maryt énekelni.

aug. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
#17 te gyakran dolgozol a helyi Starbucksban nyaralás közben?
aug. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!