Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten belvárosban rengete...

Budapesten belvárosban rengeteg a bevándorló, zavar ez téged?

Figyelt kérdés

aug. 14. 17:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

"te gyakran dolgozol a helyi Starbucksban nyaralás közben?"

Hogy derül ki az egy Starbucks-dolgozóról, hogy bevándorló-e vagy csak itt jár egyetemre?

aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 mandragora.gyoker válasza:
0%
Kurvára zavar. Lassan olyan, mint Afrika. Húzzanak vissza a kunyhójukba.
aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21 azt valóban nem látni senkin ránézésre, hogy ideiglenesen tervez Magyarországon élni, vagy rájött, hogy pálinka folyik az ereiben, és soha nem akar innen elmenni, ebben igazad van.


De ha az egyetemmel magyarázod a jelenséget, akkor mitől lett hirtelen (az elmúlt kb. 5 évben) többször annyi dolgozó, de magyarul nem beszélő "egyetemista" a városban? A COVID előtt nem emlékszem, hogy egyszer is találkoztam volna futárral, baristával, pincérrel aki nem beszélt volna magyarul, manapság meg teljesen mindennapos.

aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát a covid azért sokmindent megváltoztatott. Azóta sokkal több futár van, mint előtte volt - így aztán ilyen munka már annak is juthat, aki magyarul nem tud, csak kerekezni... Nem tudom. Én csak azt mondom, hogy nem kéne úgy beállítani, mintha ránézésre meg lehetne állapítani valakiről, hogy bevándorló-e vagy nem.
aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én alapvetően nem vagyok rasszista. de ha valaki tényleg olyan küllemel rendelkezik akkor igen. egy barátomat nagyon zavarja pl, elmondása szerint olyanok mint cigányok. (Én még nem voltam Pesten, egy kicsike falubol írom mindezt)
szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!